ایستگاه خبر

توکن Cosmos (ATOM) در یک منطقه‌ی غیرقابل مبادله قرار گرفته است!

توکن Cosmos (ATOM) همچنان مشغول تثبیت‌ قیمت یا کف‌سازی است و سیگنال مشخصی از روند بعدی خود ارائه نمی‌دهد. باآنکه شبکه‌ی کازماس در سال جاری توانست سروصدای زیادی به‌پا کند، اما توکن بومی آن همچنان در یک روند خطی و راکد معامله می‌شود.

بازار Cosmos کساد است

کازماس که از آن باعنوان «اینترنت بلاک‌چین‌ها» یاد می‌شود در یک بازار راکد بلندمدت قرار گرفته است و احتمال آن وجود دارد که توکن بومی آن ATOM به‌زودی نوسان قابل‌توجهی را تجربه کند.

پس از استقبال عمومی از پروژه‌هایی همچون JUNO و Osmosis، کازماس به‌یکی از آینده‌دارترین شبکه‌های رمز ارز تبدیل شد. اما با آغاز سال جدید میلادی شاهد آن بودیم که قیمت توکن ATOM دارای  یک نوسان قیمتی ثابت ۵ دلاری است. ازلحاظ تکنیکی می‌توان گفت که قیمت ۲۶ دلاری میانگین متحرک ۱۰۰ روزه‌ی این رمز ارز به سطح حمایت و قیمت ۳۱ دلاری میانگین متحرک ۵۰ روزه‌ی آن به سطح مقاومت در یک بازه‌ی ۳ روزه بدل گشته‌اند.

توکن Cosmos (ATOM) در یک منطقه‌ی غیرقابل مبادله قرار گرفته است!

توکن ATOM تاهنگامی که در این خطوط موازی به‌دام افتاده باشد قابلیت مبادله‌پذیری خود را ازدست خواهد داد. با این‌وجود چنانچه یک شمع خارج از هریک از میانگین‌های متحرک ۵۰ و ۱۰۰ روزه بسته شود، می‌توان روند قیمت بعدی این دارایی را پیش‌بینی کرد.

با مشاهده‌ی نمای کلی نمودار سه روزه، شاهد این هستیم که این رمز ارز از یک روند غالب موازی پیروی می‌کند که در اوایل سپتامبر ۲۰۲۱ شکل گرفت. به‌کمک این اطلاعات تکنیکال اهداف قیمتی ATOM پس از خروج از این کانال موازی قابل تشخیص خواهند بود.

کازماس برای جهش قیمتی و رسیدن به سطح ۳۱ دلاری باید سقف بالایی ۴۴ دلاری را بشکند. اما با افزایش سفارش‌های فروش و ازدست رفتن حمایت ۲۶ دلاری، امکان این وجود دارد که این توکن به مناطق پائینی کانال قیمتی ۲۱ دلاری نیز سقوط کند.

درحال حاضر بازار این رمز ارز با ابهام فراوانی مواجه است و اغلب تریدرها منتظرند تا پیش از هرگونه سفارش از تایید روند آتی اطمینان حاصل کنند.

پیشنهاد مطالعه: همه‌چیز درباره پروژه کاسموس (Cosmos) و توکن Atom

Source

https://coiniran.com/?p=50389
دکمه بازگشت به بالا