ایستگاه خبر

بیل میلر مدعی است که سرمایه‌گذاری سازمانی می‌تواند باعث پامپ بیت کوین شود!

بیل میلر (Bill Miller) یک سرمایه‌گذار باتجربه در فضای بازار‌های مالی است و برای چندین سال توانسته است که از شاخص S&P 500 عملکرد بهتری داشته باشد. او در زمینه بیت کوین نیز از سایرین جلو بوده است و سرمایه‌گذاری در بیت کوین را در سال ۲۰۱۷ از ۵ درصد به ۳۰ درصد رساند. او دیروز ابراز داشته که اگر شرکت‌ها تصمیم بگیرند که مقداری از موجودی نقدی خود را وارد بیت کوین کنند، این سرمایه‌گذاری سازمانی باعث ایجاد طوفانی عظیم در فضای بیت کوین خواهد شد.

میلر معتقد است که اگر شرکت‌های بزرگ بیت کوین را وارد ترازنامه خود کنند، حجم بازار این رمز ارز به صورت قابل ملاحظه‌ای افزایش پیدا خواهد کرد و این احتمالا قیمت این رمز ارز را نیز افزایش خواهد داد. شرکت‌های بزرگ جهان سرمایه‌گذاری‌های برجسته‌ای در بیت کوین کرده‌اند که از جمله آنها می‌توان به MicroStrategy اشاره کرد که در سال گذشته بیش از یک میلیارد دلار در این رمز ارز سرمایه‌گذاری کرد. مدیرعامل این شرکت تحت تاثیر سیاست بانک مرکزی ایالات متحده اقدام به این سرمایه‌گذاری کرد. بانک مرکزی ایالات متحده در سال گذشته برای مقابله با کرونا اقدام به چاپ پول زیادی کرد که این قطعا در آینده تورم زیادی ایجاد خواهد کرد.

بیت کوین اینک به قله‌های قیمتی جدیدی دست یافته است و احتمالا سرمایه‌گذاری سازمانی یکی از دلایل این رشد بوده است. بیت کوین اینک بیش از ۳۰۰ درصد به نسبت سال قبل رشد داشته است و تنها در هفته گذشته بیش از ۲۰ درصد رشد را تجربه کرده است. بیل میلر دیروز در مورد سخن معروف وارن بافت (Warren Buffet) که بیت کوین را مرگ موش خوانده بود، اظهار نظر کرد. او ابراز داشت که بافت ممکن است راست بگوید و بیت کوین مرگ موش باشد، اما موش در اینجا پول نقد خواهد بود.

Source

https://coiniran.com/?p=43047
دکمه بازگشت به بالا