ایستگاه خبر

ConsenSys در حال ایجاد یک پروژه توافقی برای ردیابی تراکنش هاست!

بنیاد ConsenSys در حال توسعه یک سرویس توافقی است که به صرافی ها و پروژه های مالی غیرمتمرکز کمک می‌کند سابقه خرید و فروش ها و مبادلات را برای توکن های مبتنی بر اتریوم آنالیز کنند.

صرافی های رمز ارزی به خاطر مبارزه با پولشویی، قاچاق ارز و فعالیت های مجرمانه مالی باید قوانین KYC یا شناسایی مشتری را رعایت کنند. به منظور رعایت این قوانین بسیاری از صرافی ها باید از سرویس دهنده هایی نظیر Chainalysis، Elliptic و یا CipherTrace استفاده کنند تا مشتریان خود را شناسایی نموده و از احتمال ارتباط آنها با فعالیت های مجرمانه آگاه شوند.

مطابق با خبر منتشر شده در بلومبرگ، سرویس جدید بنیاد ConsenSys تمرکز خود را بر پروژه های مالی غیر متمرکز یا DeFi خواهد گذاشت و این شرکت ها قادر خواهند بود با استفاده از این سرویس تراکنش های کاربران خود را برای بیش از ۲۸۰ هزار توکن مبتنی بر شبکه اتریوم ردیابی کنند.

لکس سوکولین مدیر مالی بنیاد ConsenSys در این باره به بلومبرگ گفت:

“هر روز بر تعداد افرادی که قراردادهای غیرمتمرکز خود را بر روی شبکه اتریوم توسعه می دهند افزوده می شود. کاری کا ما در حال انجام آن هستیم این است که فعالیت های کاربران در فضای مالی غیر متمرکز را مطمئن تر ،شفاف تر و قابل ردیابی نماییم.”

Source

https://coiniran.com/?p=39375
دکمه بازگشت به بالا