ایستگاه خبر

کلاینت اتریوم ۲.۰ پس از بازرسی Quantstamp بالاترین کیفیت ممکن را کسب کرده است

Quantstamp بازرسی خود را در مورد تکو، کلاینت اتریوم ۲.۰ که توسط شرکت بلاکچین ConsenSys توسعه یافته، به پایان رسانده است.

Quantstamp حسابرسی ETH 2.0 را تکمیل می‌کند
Quantstamp گزارش می‌دهد که ConsenSys و چندین تیم دیگر ساعت‌های بی‌شماری را با همکاری با مؤسسات بازرسی سپری کرده‌اند تا نرم‌افزار آنها به درستی و ایمن کار کند. این شرکت امنیتی بلاکچین اضافه می‌کند که تیم Consuysys Teku مشارکت زیادی داشتند و در طول مراحل بازرسی تمام مسائل را به Quantstamp توضیح می‌داده است.

در طول بازرسی، Quantstamp قوانین اجماع، پاداش‌ها و مجازات‌ها را بررسی کرد. همچنین مسائل مربوط به حملات DOS، همزمان‌سازی و از دست رفتن منطق اعتبارسنجی را حل کرد. این شرکت اکنون می‌گوید که کد ConsenSys از بالاترین کیفیت ممکن برخوردار است.

Quantstamp قبلاً در ژانویه Prysmatic Labs را نیز بازرسی کرده است.

سایر تیم‌های کلاینت اتریوم ۲.۰ بازرسان دیگری را انتخاب کرده‌اند. آزمایشگاه‌های Lighthouse،  Trail of Bits را انتخاب کرده اند، در حالی که Chainsafe با تأمین امنیت کلی شبکه، Least Authority را انتخاب کرده است.

|| بیشتر بخوانید: معرفی فناوری اتریوم ||

اتریوم ۲.۰ به زودی راه‌اندازی می شود
اتریوم ۲.۰ از ماه نوامبر شروع به کار می‌کند. با این حال، همانطور که Quantstamp اشاره کرده است، انتقال کامل به اثبات سهام چندین سال طول خواهد کشید.

ماه آینده تنها آغاز قرارداد سپرده‌گذاری اتریوم و زنجیره beacon است که به کاربران امکان می‌دهد توکن‌های خود را در شبکه به اشتراک بگذارند.

اگرچه اتریوم ۲.۰ تا مراحل بعدی (فاز ۲) معاملات عمومی را انجام نخواهد داد، اما ایمنی وجوه سهام بسیار مهم است. در نهایت، کل محدوده بازار اتریوم—به ارزش ۴۴ میلیارد دلار در زمان نوشتن مقاله—باید به شبکه جدید منتقل شود. و در این مدت، باید وجوه انباشته را ایمن نگه داشت.

به همین ترتیب، نقش Quantstamp در بازرسی مشتریان اتریوم ۲.۰ برای امنیت شبکه بسیار مهم است.

 

Source

https://coiniran.com/?p=41727
دکمه بازگشت به بالا