ایستگاه خبر

کنفرانس «The ₿ Word» با حضور ایلان ماسک و جک دورسی فردا برگزار می‌شود

کنفرانس بیت کوین با نام «The ₿ Word» این هفته با حضور مدیرعامل تسلا، ایلان ماسک، و مدیرعامل توئیتر و شرکت پرداخت اسکوئر (Square)، جک دورسی، برگزار خواهد شد.

ماسک، مدیر عامل تسلا، در روز چهارشنبه، ۲۱ جولای در یک کنفرانس زنده‌‌ای که از ساعت ۱۲ شب آغاز می‌شود، با جک دورسی، مدیر عامل توئیتر و شرکت پرداخت اسکوئر و کتی وود، بنیانگذار و مدیرعامل شرکت آرک اینوست Ark Invest درباره بیت کوین مناظره خواهد کرد.

از دیگر شرکت‌کنندگان این کنفرانس می‌توان به استیو لی و کانر اوکوس از Square Crypto اشاره کرد. هنگ نیش از OKCoin؛ فیلیپ گرادول از Chainalysis؛ دکتر Neha Narula از طرح ارز دیجیتال MIT؛ آدام بک از بلاک‌استریم (Blockstream)؛ و سام کوروس از ARK Invest نیز در این کنفرانس حضور خواهند داشت.

این احتمال که ایلان ماسک در یک گفتگوی زنده با دورسی طرفدار بیت کوین شرکت کند، در اواخر ماه گذشته، و ضمن درخواست دورسی از وی مطرح شد. اگرچه در ادامه مشخص شد که هنوز هیچ‌چیز درباره کنفرانس The ₿ Word تا روز دوشنبه به‌طور کامل مشخص نیست.

همچنین، به گزارش Decrypt این کنفرانس توسط شورای کریپتو برای نوآوری‌ در این حوزه سازماندهی شده است. این شورا خود را اتحادی جهانی از رهبران صنعت کریپتو معرفی می‌کند که مأموریت آن نشان دادن امکان تحولی است که رمز ارزها برای سیاستگذاران، تنظیم‌کنندگان قانون و مردم سراسر جهان فراهم می‌کنند.

از نکات جالب توجه این کنفرانس مناظره دورسی و ماسک در مورد بیت کوین است، چرا که نظرات آن‌ها درباره این رمز ارز تا حدودی مغایرت دارد: دورسی به‌عنوان یکی از طرفداران بیت کوین اشتیاق خود را نسبت به این رمز ارز بارها و بارها نشان داده، و ماسک در مورد مصرف بی‌رویه صنعت بلاکچین ابراز نگرانی کرده است. تسلا اعلام کرده بود پذیرش بیت کوین برای خرید از این شرکت را از فوریه آغاز می‌کند، اما در ماه مه از این کار صرفنظر کرد. ماسک در آن زمان نوشت: «این رمز ارز در بسیاری از سطوح ایده‌ خوبی است و ما معتقدیم که آینده امیدوارکننده‌ای دارد اما نباید به محیط‌زیست صدمه‌ای وارد کند.»

 

پیشنهاد مطالعه: میزان مصرف انرژی بیت کوین… چرا نباید نگرانش باشیم؟

 

Source

 

https://coiniran.com/?p=46645
دکمه بازگشت به بالا