ایستگاه خبر

Compound با همکاری Parity از دارایی‌های جدید پشتیبانی می‌کند!

Compound Finance پروتکل دیفای (DeFi) امروز اعلام کرد که در حال توسعه‌ی بلاکچینی به نام «Gateway» است که از پلتفرم Parity Substrate برای افزودن پشتیبانی از دارایی‌های جدید استفاده خواهد کرد.

پشتیبانی از دارایی‌های بیشتر

در اعلامیه Compound اعلام شده است که Gateway (که برای انتقال دارایی‌های کریپتو در بلاکچین‌های مختلف طراحی شده است) از Parity’s Substrate (یک بستر توسعه‌ی بلاکچین) استفاده خواهد کرد.

تاکنون، Compound تنها پشتیبانی از توکن‌های ETH و ERC-20 مبتنی بر اتریوم را ارائه داده است. با این حال، توسعه‌ی بلاکچین Gateway به این معنی است که این پروتکل، اکنون، می‌تواند به هدف خود در انتقال دارایی از چندین زنجیره‌ی همتای مختلف مانند Polkadot ،Solana و Celo برسد.

پیشنهاد مطالعه: پروتکل کامپاند (Compound) چیست؟ معرفی توکن COMP

Compound اعلام کرده است: «Gateway با توانایی پشتیبانی از هر دارایی، از جمله موج رمز ارزها، دارایی‌ها و توکن‌هایی که هنوز ایجاد نشده‌اند، به ستون فقرات بازار نرخ بهره‌ی جهانی تبدیل خواهد شد.»

Gateway همچنین میزبان یک استیبل کوین مبتنی بر دلار نام CASH خواهد بود که از آن برای پرداخت هزینه استفاده خواهد شد.

در حال حاضر، Gateway یک آزمایش عملیاتی است و تاریخ راه‌اندازی شبکه‌ی اصلی و پشتیبانی از انتقال ارزش واقعی اعلام نشده است.

هر دو پروژه از سردمداران این صنعت‌اند!

Compound و Parity هر دو از پروژه‌های قابل توجه هستند. Compound با ارزش قفل شده ۴.۸ میلیارد دلار سومین پلتفرم بزرگ DeFi و صرافی‌های غیرمتمرکز است. در همین حال، محصول اصلی Parity، پولکادات، با فروش ۳۱ میلیارد دلار، ششمین بلاکچین بزرگ این حوزه است.

با افزایش تعداد پلتفرم‌های بلاکچین، راه‌حل‌هایی که پروژه‌های مختلف را بهم پیوند می دهد بسیار مطلوب خواهند بود.

 

Source

https://coiniran.com/?p=44217
دکمه بازگشت به بالا