ایستگاه خبر

بستر غیرمتمرکز compound مقاله‌ای برای پروتوکل بین‌زنجیره‌ای جدید خود منتشر کرد

به گزارش خبرگزاری Theblockcrypto، تیم اصلی Compound که یک پروتوکل بازار پول معروف است، یک مقاله را منتشر کرده‌اند که در آن از جزییات زنجیره Compound پرده‌برداری شده است. این ابزار جدید می‌تواند دارایی‌های بیشتری را از بلاکچین‌های متعددی به این پروتوکل وارد کند.

در این مقاله اشاره شده که زنجیره Compound یک دفتر کل توزیع‌‌شده است که قادر به جابجایی ارزش و نقدینگی از یک دفتر کل توزیع‌شده دیگر است. به عبارت دیگر، کاربران حالا می‌توانند دارایی‌ها را از بلاکچین‌های دیگر مثل پولکادوت و تزوس، از طریق پروتوکل Compound قرض بگیرند و یا وام دهند.

این بلاکچین توکن بومی خود را خواهد داشت که CASH نام دارد. از این توکن برای پرداخت هزینه تراکنش استفاده خواهد شد. بنا بر این مقاله، پروتوکل همچنان با ساختار حکم‌رانی قبلی از طریق توکن‌های COMP بر بستر اتریوم اداره خواهد شد.

تیم اصلی پروتوکل Compound عنوان کرد که در حال ساختن یک شبکه آزمایشی با ویژگی های محدود است که احتمالا در اوایل سال آتی راه اندازی می شود.

پروتوکل Compound یک بستر وام‌دهی است که کاربران با سپرده‌گذاری توکن‌‌های خود در استخر‌ها بهره کسب می‌کنند و وام می‌گیرند. قیمت توکن COMP در حال حاضر حدود ۱۶۰ دلار است و ارزش بازاری این بستر دیفای ۷۰۳ میلیون دلار است.

بیشتر بخوانیم: بازده وام ‌دهی دیفای در مقایسه با بازده سرمایه ‌گذاری در طبقات مختلف دارایی‌های سنتی

https://coiniran.com/?p=42679
دکمه بازگشت به بالا