ایستگاه خبر

ترامپ بسته حمایتی کوید ۱۹ را رد کرد و در نتیجه، قیمت بیت کوین پایین‌تر رفت!

ترامپ بسته حمایتی کوید ۱۹ را که توسط مجلس و سنا تایید شده بود، رد کرد و در نتیجه حرکت صعودی بیت کوین نیز متوقف شد. این اقدام ترامپ باعث شد که تریدر‌ها کمتر در معرض کریپتو باشند و انتظار داشته باشند که دلار بخشی از ارزش خود را احیا کند. اینک دلار بالاتر از کف دوساله خود معامله می‌شود.

از لحاظ فنی، قیمت بیت کوین به صورت متلاطم حرکت می‌کند. پادشاه رمز ارز‌ها هفته را در یک ناحیه منفی و به امید سودآوری آغاز کرد. بعد از منتشر شدن خبر جهش ویروس کرونای جدید، قیمت بیت کوین پایین‌تر رفت و سرمایه‌گذاران به سمت دلار رفتند. در جریان این واقعه، بیت کوین به همراه طلا و سهام سقوط کرد.

اما بیت کوین در سه‌شنبه این هفته مقداری از ضرر‌ها را جبران کرد. این بازگشت قیمت بیت کوین زمانی روی داد که سنای آمریکا بسته حمایتی کوید ۱۹ را تایید کرد. این بسته تسکینی جدی برای خانواده‌ها و کسب و کار‌هایی است که تحت تاثیر این بیماری قرار گرفته‌اند. آقای ترامپ از امضای این لایحه خوددداری کرد و الحاقیه‌ای را ایجاد کرد که انجام آن به کاغذبازی زیادی نیاز دارد و ماه‌ها به طول خواهد انجامید.

چه چیزی در انتظار بیت کوین است؟

حرکت‌های اخیر بازار بیت کوین باعث شده که قیمت آن وارد مرحله تثبیت شود. به نظر می‌رسد که الگوی حرکت بیت کوین هنوز هم صعودی باشد. نتیجه عادی این امر باید این باشد که قیمت بیت کوین بالاتر رود. نمودار نشان می‌دهد که بهترین نتیجه برای حرکت صعودی بعدی در حوالی ۲۸۵۰۰ دلار است. به نظر می‌رسد که اصول بنیادین بازار نیز از این حرکت صعودی حمایت کند. اینک موسسات سرمایه‌گذاری وارد فضای بیت کوین شده‌اند و بسیاری از شرکت‌ها به مشتریان خود توصیه می‌کنند که بیت کوین بخرند. بیت کوین بر خلاف چیزی است که این مشتریان تا به حال دیده‌اند و اینک آنان باید در بالای قله ۲۰۰۰۰ به خرید این چیز کمیاب بپردازند. نظر شما چیست؟ چه چیز‌های دیگری بجز بسته حمایتی کوید ۱۹ می‌توانند به رشد قیمت بیت کوین کمک کنند؟ نظرات خود را با ما در میان بگذارید.

source

https://coiniran.com/?p=42748
دکمه بازگشت به بالا