آخرین اخبار ارزهای دیجیتالایستگاه خبر

CoinShares از افزایش سرمایه سازمانی در بازار رمزارزها خبر داد

شرکت مدیریت دارایی دیجیتال کوین‌شیرز (CoinShares) از هجوم قابل توجهی سرمایه سازمانی به بازارهای رمزارزی گزارش داده است که نشان‌دهنده احساسات مثبت سرمایه‌گذاران است. این اطلاعات از جدیدترین گزارش هفتگی صندوق دارایی دیجیتال CoinShares به دست آمده است.

بر اساس این گزارش، پس از درخواست بلک‌راک برای صندوق قابل معامله در بورس بیت کوین (ETF) بازارهای کریپتو بیشترین ورودی را برای سال 2023 داشته اند. این هفته شاهد بیشترین میزان ورودی هفتگی از جولای 2022 به میزان 199 میلیون دلار بود. این هجوم تقریباً نیمی از خروجی‌ سرمایه در 9 هفته متوالی گذشته را اصلاح کرد.

این گزارش همچنین بیان کرد حجم معاملات محصولات قابل معامله در بورس (ETP) 170 درصد بیش از میانگین سال جاری بوده که مجموعاً 2.5 میلیارد دلار در هفته است. کوین‌شیرز این اتفاقات را به اطلاعیه‌های اخیر صادرکنندگان برجسته ETP نسبت می‌دهد که برای ETF‌های دارای پشتوانه فیزیکی در SEC درخواست داده‌اند. مجموع دارایی‌های تحت مدیریت (AuM) اکنون به 37 میلیارد دلار رسیده است که بالاترین رقم از قبل از فروپاشی Three Arrows Capital است.

از نظر سهم بازار، محصولات بیت کوین با 188 میلیون دلار بیشترین جریان ورودی را جذب کردند، در حالی که سرمایه‌گذاری‌های کوتاه-مدت بیت کوین برای نهمین هفته متوالی خروجی را تجربه کردند.

سایر دارایی‌های دیجیتال، از جمله اتریوم و ETP های چند دارایی نیز افزایش قابل توجهی داشته و به ترتیب 7.8 میلیون دلار و 8.1 میلیون دلار ورودی دریافت کردند. در هفته گذشته آلتکوین هایی مانند XRP و سولانا به ترتیب 0.24 و 0.17 میلیون دلار ورود سرمایه داشتند.

این داده‌ها بر علاقه و اعتماد فزاینده سرمایه سازمانی به بازار کریپتو تأکید می‌کند که ناشی از تحولات مثبت و پیشرفت‌های نظارتی است. با این حال، توجه به این نکته مهم است که سرمایه‌گذاری در ارزهای دیجیتال دارای ریسک بالایی است و سرمایه‌گذاران باید قبل از تصمیم‌گیری دقت لازم را انجام دهند.

 

پیشنهاد مطالعه: کاربردهای بلاک‌چین در حوزه خدمات مالی

 

Source

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا