ایستگاه خبر

CoinShares صندوق قابل معامله در بورس اتریوم را با ۷۵ میلیون دلار بودجه راه‌اندازی می‌کند

بر اساس اطلاعیه‌ای مطبوعاتی که امروز با Decrypt به اشتراک‌ گذاشته شده، شرکت مدیریت دارایی کریپتوی CoinShares، یک صندوق قابل معامله در بورس (ETP) با پشتیبانی اتریوم (ETH) راه‌اندازی کرده است.

این ETP جدید دومین صندوق قابل معامله در بورس CoinShares با درجه سازمانی است. این شرکت اولین صندوق قابل معامله در بورس خود، یعنی ETP بیت کوین، را در ژانویه راه‌اندازی کرده بود. نماد این محصول ETHE خواهد بود و با دارایی ۷۵ میلیون دلار آغاز به کار خواهد کرد.

ETP‌ها اوراق بهاداری با قیمت منظم‌اند که می‌توانند در طول روز در بورس‌های ملی معامله شوند. در امور مالی سنتی، ETPها قیمت دارایی‌هایی مانند کالاها، مشتقات، ارزها، سهام یا اوراق قرضه را رصد می‌کنند. دارایی اساسی ETHE اتریوم است.
هر ETHE در ابتدا با ۰.۰۳ ETH پشتیبانی می‌شود، و به سرمایه‌گذاران اجازه می‌دهد بدون اینکه مجبور به نگه داشتن این رمزارز باشند مبادلات خود را با اتریوم انجام دهند.

تاوسند لنسینگ (Townsend Lansing)، مدیر محصول کوین‌شرز، گفت: «تولید محصولات نوآورانه مانند ETHE به ما امکان می‌دهد تا استانداردهای این صنعت را بر اساس اعتماد و شفافیت پایه‌ریزی کنیم و دسترسی آسان مؤسسات را برای سرمایه گذاری در رمزارزها فراهم بیاوریم.»

 

کوین ایران نمودار
این شرکت خاطر نشان کرد: این ETP در صرافی SIX Swiss با نرخ پایه ۱.۲۵٪، که کمتر از استاندارد صنعت ۲٪ است، لیست می‌شود.

فرانک اسپیتری، مدیر ارشد درآمد در CoinShares گفت: «در روزهای آغازین سال ۲۰۲۱، ما شاهد افزایش تقاضای مؤسسات برای سرمایه‌گذاری در دارایی‌های دیجیتال بوده‌ایم. ما همچنین افزایش علاقه سرمایه‌گذاران به اتریوم را نیز در نظر داشتیم».

طبق گزارش Decrypt، کوین‌شرز که بیش از ۴ میلیارد دلار سرمایه‌ی تحت مدیریت دارد، ماه گذشته ETP مبتنی بر بیت کوین خود را در SIX Swiss Exchange راه‌اندازی کرده بود. شرکت Komainu به‌عنوان متولی هر دو پروژه‌ی ETP بیت کوین و اتریوم فعالیت می‌کند.

در همین حین، CoinShares دیروز برنامه‌های خود را برای ارائه‌ی عرضه اولیه در بازار Nasdaq علنی کرد تا به‌عنوان بزرگترین مدیر دارایی صنعت کریپتو شناخته شود.

پیشنهاد مطالعه: عرضه اولیه یا IEO چیست

 

Source

https://coiniran.com/?p=44049
دکمه بازگشت به بالا