ایستگاه خبر

دارایی تحت مدیریت صندوق‌های قابل معامله در بورس کوین‌شیر به یک میلیارد دلار رسید

کوین‌شیر، شرکت مدیریت دارایی فعال در حوزه رمزارزها موفق‌ شده میزان دارایی تحت مدیریت صندوق‌های قابل معامله در بورس خود را به یک میلیارد دلار برساند.

کوین‌شیر به سرمایه‌گذاران این امکان را می‌دهد تا با سرمایه‌گذاری در محصول مالی XBT Provider، بدون‌ نیاز به تملک رمزارزها اقدام به اخذ موقعیت‌های معاملاتی در بازارهای ارزهای دیجیتال کنند. گفتنی است اولین EFT یا صندوق قابل معامله در بورس مبتنی بر بیت کوین این شرکت در سال ۲۰۱۵ راه‌اندازی شد. اولین ETF اتریومی آن نیز در سال ۲۰۱۸ تشکیل شد.

کوین‌شیر مدعی است که هر دوی این صندوق‌ها توانسته‌اند به موفقیت چشم‌گیری دست پیدا کنند. این شرکت مدیریت سرمایه می‌گوید که دورنمای تاریک اقتصاد کلان درکنار ورود بانک‌های بزرگ به حوزه ارزهای رمزپایه باعث شده تا مشتریان ‌به‌رغم ماهیت ناپایدار، چارچوب‌های نظارتی ضعیف و ریسک ذاتی رمزارزها علاقه داشته باشند تا در این حوزه سرمایه‌گذاری کنند. همین اقبال فزاینده باعث شده تا کل سرمایه تحت مدیریت این صندوق‌ها از آستانه یک میلیارد دلار عبور کند.

کوین‌شیر طی اعلامیه‌ای گفته است:

رشد سریع سرمایه تحت مدیریت خانواده محصولات XBT Provider نشانگر این است که سرمایه‌گذاران حوزه‌های مختلف درصددند تا راهبردهای سرمایه‌گذاری خود را از این پس با حضور رمزارزها تدوین کنند.

Source

https://coiniran.com/?p=40775
دکمه بازگشت به بالا