ایستگاه خبر

صرافی CoinFLEX امکان برداشت‌های محدود را برای مشتریانش فعال کرد

صرافی رمز ارزی CoinFLEX که با مشکلاتی دست و پنجه نرم می‌کرد، امروز برداشت‌ها را مجدداً باز کرد و به کاربران امکان داد که ۱۰ درصد از موجودی خود را برداشت کنند.

تنها ده درصد از موجودی

پس از سه هفته تعلیق خدمات، CoinFLEX اکنون به مشتریان اجازه می‌دهد تا بخشی از وجوه خود را برداشت کنند.

این شرکت گفت این هفته برداشت محدود را برای همه کاربران فعال می‌کند. به طور خاص، مشتریان می توانند ۱۰ درصد از موجودی خود را به استثنای flexUSD که ثابت باقی می‌ماند، برداشت کنند.

CoinFLEX همچنین گفت با تمرکز روی برنامه‌های بازیابی کار خواهد کرد که به آن امکان می‌دهد توان پرداخت بدهی را دوباره به دست آورد. در این اطلاعیه به احتمال برداشت بیشتر، سرمایه‌گذاران جدید سهام و فروش سهام شرکت اشاره شده است.

این احتمالات از برنامه‌هایی پیروی می‌کنند که در اطلاعیه ۹ جولای ذکر شده است. این به‌روزرسانی نشان می‌دهد CoinFLEX در تلاش است تا از سرمایه‌گذاران جدید سرمایه‌ای را جمع‌آوری کند، و به دنبال سپرده‌گذارانی است که مایل به تبدیل سپرده‌های خود به سهام باشند، و از طریق توکن خود USD (rvUSD)، سرمایه جمع‌آوری کند.

این به‌روزرسانی همچنین نشان داد که CoinFLEX در حال لیکویید کردن وثیقه است با این حال کسری ۸۴ میلیون دلاری آن‌ها همچنان پابرجاست.

CoinFLEX برداشت مشتریان را در ۲۳ ژوئن به دلیل مشکلاتی که در آن زمان اعلام نشده بودند، به حالت تعلیق درآورد. در آن زمان، این شرکت برنامه‌ریزی کرد که برداشت‌ها را تا ۳۰ ژوئن بازگشایی کند.

آن تاریخ گذشت شرکت برداشت را دوباره باز نکرد و حتی مشکلات شرکت بدتر شد: در ۲۸ ژوئن، این شرکت ادعا کرد که مدافع بیت کوین راجر ور ۴۷ میلیون دلار به شرکت بدهکار است، در حالی که ور آن اظهارات را رد کرد.

CoinFLEX هفته گذشته گفت از طریق سیستم حقوقی هنگ کنگ با مشتری خود (احتمالاً ور) وارد پروسه قانونی می‌شود. این شرکت می‌گوید دریافت حکم و اجرای آن علیه دارایی‌های ور در سطح بین‌المللی ممکن است تا یک سال طول بکشد.

CoinFLEX یکی از چندین شرکت رمز ارزی بود که برداشت را برای مشتریان در ماه گذشته متوقف کرد. سایر موارد عبارتند از Celsius و Voyager Digital (که هر دو اعلام ورشکستگی کرده‌اند) و همچنین Vauld و Babel Finance.

 

پیشنهاد مطالعه: ‌معرفی ۱۰ صرافی‌ آنلاین ایرانی معتبر برای ترید رمز

 

 

Source

https://coiniran.com/?p=57486
دکمه بازگشت به بالا