ایستگاه خبر

کوین دسک شرکت تحلیل رمز ارز TradeBlock را خرید

کوین ‌دسک از ابزار تحلیل رمزارز TradeBlock استفاده می‌کند تا اطلاعات قیمتی و شاخص‌ها را به مقالات و رویداد‌های خبری اضافه کند.

TradeBlock در واقع  ابزاری را برای معاملات رمز ارز سرمایه‌گذاران نهادی فراهم می‌کند. حالا کوین‌دسک در پاسخ به تقاضای فزاینده تحلیل بازار رمز ارز، داده‌های TradeBlock را بر روی سایت خود قرار می‌دهد.

شرکت مادر کوین‌دسک، گروه ارز دیجیتال، قبلا در پروژه TradeBlock سرمایه‌گذاری کرده بود.

ابزار TradeBlock برای مشتریان، نرخ‌های مرجع را برای روشن کردن قیمت‌گذاری و شفافیت‌بخشی به فضای رمز ارز فراهم می‌کند. این اولین قدم کوین‌دسک برای ورود به جهان محصولات داده به حساب می‌آید. مدیر ارشد کوین‌دسک، کوین وورث، اظهار کرده است که این توافق نشان می‌دهد که بازار دچار دگرگونی شده است. وی افزود که این مجله خبری حالا بر روی بستر خود دارای قابلیت‌های رسانه، گزارش رویدادها، پژوهش، قیمت‌گذاری و داده است.

این روند گاوی اخیر در بازار بیت کوین و در کل بازار رمز ارزها تقاضا را برای ابزار تحلیلی پیشرفته‌تر در جامعه رمز ارز افزایش داده است. قیمت بیت کوین از ابتدای سال ۲۰۲۰ چهار برابر شده و روز به روز جمعیت بیشتری از معامله‌گران رمز ارز به این فضای جذاب وارد می‌شوند.

شرکت‌های بزرگی چون PayPal، ویزا و میکرواستراتژی در ماه‌های اخیر به این بازار قدرتمندانه ورود کردند که به روند صعودی قیمت‌ها شتاب دادند. شاخص S&P داو جونز اخیرا اعلام کرد که امسال شاخص بیت کوین خود را راه‌اندازی خواهد کرد. مالی نهادی و شرکتی، این روزها بیت کوین را به عنوان یک دارایی مالی مهم می‌انگارد.

|| بیشتر بخوانیم: کتاب اختراع بیت کوین

منبع

https://coiniran.com/?p=43034
دکمه بازگشت به بالا