ایستگاه خبر

صرافی کریپتوی CoinDCX بودجه‌ای ۱۳.۹ میلیون دلاری جمع‌آوری کرده است!

صرافی کریپتوی CoinDCX مستقر در هند ۱۳.۹ میلیون دلار در سری B جمع‌آوری کرده است.

این دوره توسط Block.one و با مشارکتTemasek ،Coinbase Ventures ،Jump Capital ،Uncorrelated Ventures ،Polychain Capital ، Mehta Ventures و Alex Pack هدایت شد. (Pack یکی از شرکای سابق Dragonfly Capital است که ماه گذشته به واحد سرمایه‌گذاری Huobi پیوست).

Sumit Gupta، بنیانگذار و مدیرعامل شرکت، به The Block گفت، CoinDCX با سرمایه تازه در دست اقدام، تصمیم به مقیاس‌بندی عملکردهای محصول و فناوری، رشد تیم خود و تقویت بخش‌های امنیتی پلتفرم خود دارد.

به طور خاص، CoinDCX قصد دارد برنامه سرمایه‌گذاری CoinDCX Go را که به تازگی راه‌اندازی شده است، ارتقا دهد. گوپتا گفت: بسیاری از ویژگی‌ها قرار است طی چند ماه آینده به برنامه اضافه شود. وی افزود که هدف کلی این است که میلیون‌ها فرد جدید وارد بازار رمزارزها شوند.

گوپتا گفت برای این منظور، CoinDCX افرادی را استخدام‌ می‌کند و به دنبال دو برابر کردن تیم خود از ۹۰ نفر فعلی به حدود ۱۸۰ نفر در یک سال آینده است. در مورد انطباق و برنامه‌های امنیتی، گوپتا جزئیات خاصی را فاش نکرد اما گفت ما می‌خواهیم به سازگارترین صرافی هند تبدیل شویم.

گوپتا گفت، CoinDCX همچنین به دنبال مقیاس‌گذاری بر قابلیت نظارت بر تراکنش و ذخیره‌سازی کریپتو است. این صرافی اخیراً برای تقویت فرآیندهای شناخت مشتری و مبارزه با پولشویی با Onfido همکاری کرده است.

با نگاه به آینده، هدف خاص CoinDCX این است که ۵۰ میلیون مشتری را به بازار رمزارزها هدایت کند. به نظر می‌رسد حجم سرمایه برای این صرافی در الویت دوم است. «ما نمی خواهیم مشتریان سرمایه بسیار زیادی را وارد بازار کنند. آنها باید بر اساس هر محدوده امن خود سرمایه‌گذاری کنند. مهم این است که ابتدا سرمایه‌گذاری کنند و سپس در نهایت، بتوانند پرتفلیو را مدیریت کنند.»

گوپتا بدون اعلام ارقام مشخصی به The Block گفت: صرافی کریپتوی CoinDCX در حال حاضر حدود ۲۰۰۰۰۰ مشتری دارد و حجم معاملات آن در سال جاری ۲۰۰٪ رشد کرده است. سری B مجموع بودجه CoinDCX را به ۱۹.۴ میلیون دلار می‌رساند.

 

Source

https://coiniran.com/?p=42712
دکمه بازگشت به بالا