ایستگاه خبر

پشتیبانی کارت اعتباری کوین‌بیس از Apple Pay و Google Pay

صرافی رمز ارز کوین‌بیس در تلاش است که کارت اعتباری ویزای خود را با Apple Pay و Google Pay سازگار کند.

رونمایی از کارت اعتباری جدید کوین‌بیس

کوین‌بیس روز سه‌شنبه اعلام کرد، Apple Pay و Google Pay را در کارت اعتباری خود ادغام کرده است. این صرافی کریپتو سه‌شنبه در یک پست وبلاگی اعلام کرد به‌روزرسانی جدید،  استفاده از رمز ارزها در خانه را برای کاربران آسان‌تر می‌کند.

کوین‌بیس اخیراً کارت اعتباری ویزای (Visa) خود را راه‌اندازی کرده است که در همه خریدها تا ۴ درصد پاداش رمز ارز ارائه می‌دهد. این مبلغ به کاربران ۱ درصد با بیت کوین یا ۴ درصد با استلار لومنز پرداخت می‌کند. البته برای هر معامله ۲.۷۵ درصد کارمزد احتساب می‌شود. این کارت به مشتریان امکان می‌دهد تا چندین رمز ارز مختلف را خرج کنند و مشتریان می‌توانند با استفاده از USDC از پرداخت کارمزد جلوگیری کنند.

این کارت در حال حاضر در انگلیس و اروپا در دسترس مشتریان است، در حالی که آمریکایی‌ها در حال حاضر در لیست انتظارند. با این حال، کوین‌بیس تأیید کرده است که هم Apple Pay و هم Google Pay بدون نیاز به کارت فیزیکی در دسترس مشتریان قرار خواهند گرفت.

ارائه‌ی این کارت این یکی از طرح‌های محبوبی است که شکاف بین رمز ارزها و پرداخت‌های واقعی را از بین می‌برد. با این حال، تعداد کمی از رقبای کوین‌بیس با Apple Pay و Google Pay سازگارند. این اطلاعیه به دنبال اقدامات اخیر پی‌پال منتشر شده که امکان برداشت و خرج کردن رمز ارزها را برای کاربرانش مهیا کرد. این اقدام گام دیگری به سمت پذیرش گسترده این کلاس دارایی برای پرداخت‌های روزمره است.

 

پیشنهاد مطالعه: بهترین صرافی‌ ارز دیجیتال ایرانی – مقایسه تخصصی

 

Source

https://coiniran.com/?p=45889
دکمه بازگشت به بالا