ایستگاه خبر

سهام Coinbase قربانی ریزش بیت‌کوین شد!

ارزش سهام صرافی Coinbase در دومین هفته‌ی معاملاتی خود به ۲۹۳.۴۵ دلار رسید که این رقم ریزش ۳۲ درصدی را نسبت به قیمت آغازین ۴۲۹.۵۴ دلاری نشان می‌دهد. Coinbase که بزرگترین صرافی رمز ارز در آمریکا محسوب می‌گردد موفق شد توکن بومی خود COIN را در بورس نزدک به قیمت ۳۸۱ دلار در ۱۴ آوریل عرضه نماید، اما این توکن با استقبال خریداران مواجه شده و ارزش آن به بیش از ۴۰۰ دلار رسید.

باآنکه سهام Coinbase از اواسط هفته‌ی پیش تا کنون با یک ضرب‌آهنگ نزولی پایدار روبرو بوده، اما ارزش آن همچنان بیشتر از قیمت مرجع اولیه در هنگام عرضه در بورس نزدک است. ریزش امروز سهام Coinbase پیش‌بینی تحلیل‌گران بازار را مبنی بر ارتباط مستقیم قیمت سهام Coinbase با شرایط بازار رمز ارز تایید نمود.

سقوط بیت‌کوین به ۴۸ هزار دلار تاکنون بازار کریپتو را با ضرر ۴۰۰ میلیارد دلاری روبرو کرده است. قیمت بیت‌کوین اواخر ۵ شنبه گذشته برای نخستین بار از شروع ماه مارس ریزش شدیدی را تجربه نمود، اما درحال حاضر بالاتر از ۵۰ هزار دلار معامله می‌گردد.

سهام Coinbase قربانی ریزش بیت‌کوین شد!

Coinbase از تتر استقبال می‌کند

روز گذشته صرافی سان فرانسیسکویی Coinbase استیبل‌کوین تتر (USDT) را که توسط دلار آمریکا پشتیبانی می‌گردد به بستر معاملاتی حرفه‌ای یا pro خود افزود. طی چند سال گذشته تتر هدف چندین اتهام از جمله نقش آن در دستکاری قیمت بیت‌کوین واقع شده است.

شرکت iFinex، که ارائه‌دهنده و موسس تتر است، در ماه فوریه موفق شد تا پرونده‌ی کلاهبرداری مطرح شده از سوی دادستانی کل نیویورک را حل کرده و از اتهاماتی همچون ضرر ۹۰۰ میلیون دلاری وارد شده به امور مالی شرکت Bitfinex و همکاری با بانک غیرقانونی پانامایی Crypto Capital تبرئه گردد.

پیشنهاد مطالعه: بهترین صرافی‌ ارز دیجیتال ایرانی – مقایسه تخصصی بهار ۱۴۰۰

Source

https://coiniran.com/?p=45273
دکمه بازگشت به بالا