ایستگاه خبر

کوین‌بیس پاداش‌های استیکینگ سولانا را اضافه می‌کند—با بازدهی بالاتر از اتریوم

صرافی ارزهای دیجیتال کوین‌بیس سود استیکینگ را برای سولانا (SOL) فعال کرده است و دارندگان این پلتفرم را قادر می‌سازد تا پاداش‌های SOL برای نگه داشتن سکه و نگه داشتن آن در شبکه را به دست آورند.

کوین‌‌بیس امروز این حرکت را اعلام کرد و اشاره کرد که به تدریج این ویژگی را در کل پایگاه کاربران خود عرضه خواهد کرد. این شرکت سود تخمینی ۳.۸۵ درصد سالانه (APY) را با توکن SOL که در شبکه سولانا سپرده شده است، ارائه خواهد کرد، با جوایزی که هر سه تا چهار روز یک بار توزیع می‌شود. در مقام مقایسه، کوین‌بیس در حال حاضر ۳.۶۷۵ درصد APY را در اشتراک اتریوم به کاربران خود ارائه می‌دهد. با این حال، نرخ‌های بازدهی در معرض تغییر هستند و تا حد زیادی به نوسانات در مقدار کل توکن‌های قفل‌شده از طریق سهام در هر شبکه معین بستگی دارد.
استکینگ سولانا پیش از کوین‌بیس مدت‌هاست که از طریق روش‌های دیگری مانند صرافی‌های رقیب مانند بایننس و FTX و همچنین کیف پول‌های خود حضانتی مانند فانتوم در دسترس بوده است. کوین‌‌بیس ۲۵ درصد از پاداش سپرده‌گذاری ارائه‌شده توسط شبکه سولانا را کاهش می‌دهد و سپس مقدار باقیمانده را بین کاربران شرکت‌کننده توزیع می‌کند.
کوین‌بیس به کاربران اجازه می‌دهد وجوه SOL شرط‌بندی شده خود را در هر لحظه بدون هیچ دوره قفل‌شدنی برداشت کنند، و برای واجد شرایط بودن برای سپرده‌گذاری پاداش، باید حداقل ۱ دلار SOL داشته باشند.

استیکینگ فرآیندی است که در آن دارندگان ارزهای دیجیتال می‌توانند سکه‌ها یا توکن‌های خود را برای مدتی در یک شبکه بلاکچین در ازای دریافت پاداش‌هایی که مشابه بهره است، قفل کنند. این مکانیسم اعتباردهنده‌های شبکه را قادر می‌سازد تا عملیات، امنیت شبکه و پردازش تراکنش‌ها را انجام دهند.

اعتبارسنج‌ها یا اپراتورهای گره می‌توانند سکه‌های خود را به اشتراک بگذارند، در حالی که سایر کاربران شبکه می‌توانند در ازای کاهش پاداش، سهم خود را به اعتبارسنجی واگذار کنند. سولانا و سایر شبکه‌های اثبات سهام، مانند پولکادات (DOT) و کاردانو (ADA)، چنین پاداش‌هایی را ارائه می‌کنند.

پیشنهاد مطالعه: ارز دیجیتال سولانا چیست؟ معرفی و بررسی آینده پروژه

 

 

Source

https://coiniran.com/?p=57383
دکمه بازگشت به بالا