ایستگاه خبر

صرافی Coinbase پلت‌فرم آموزشی Earn.com را می‌بندد!

 صرافی Coinbase تصمیم گرفته است که  Earn.com را ببندد.  مقامات این صرافی دلیل این تصمیم را گسترش پروژه آموزشی Coinbase Earn اعلام کرده اند.

به گزارش خبرگزاری altcoinbuzz، یک ایمیل رسمی از Coinbase تاکید کرده است که به منظور گسترش پروژه آموزشی خود به نام Earn غروب وبسایت Earn.com را اعلام می‌کنند.

وبسایت Earn.com مشابه پلت‌فرم یادگیری خود Coinbase به کاربران پس از آموزش دیدن رمز ارز جایزه می‌داد. کاربران با مطالعه و انجام تکالیف آموزشی به عنوان پاداش رمز ارز دریافت می‌کردند. در سال 2018 Coinbase پلت‌فرم Earn.com را خریداری کرده بود.

از کاربران این پلت‌فرم خواسته شده تا ماه فوریه 2020 موجودی خود را خارج کنند. صرافی به آنها وعده داده است که Coinbase Earn را به سرعت گسترش خواهد داد و امکان ارتباط این پروژه با سایر پلت‌فرم‌های بلاک‌چینی را فراهم خواهد آورد. همچنین قرار است کمپین‌های آموزشی بسیاری برای جذب کاربران بیشتر مهیا شود.

گفتنی است که Earn.com در سال 2013 تاسیس شده بود و در ابتدا هدفش تولید سخت افزار مناسب برای استخراج رمز ارزها بوده است. بعد تر در سال 2017 پلتفرم آموزشی خود را توسعه داد و در سال 2018 توسط Coinbase خریدارش شد.

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا