ایستگاه خبر

بازنگری در زیرساخت‌های Coinbase برای جلوگیری از اختلال در زمان پیک معاملات

Coinbase برای جلوگیری از مختل شدن فعالیت‌های صرافی در دوره‌های معاملات با حجم زیاد، در بخش‌های خاصی از Coinbase.com و زیرساخت برنامه خود بازنگری می‌کند.

در طی بازار گاوی اخیر بیت کوین، Coinbase تلاش کرده است تا در هنگام بالا رفتن حجم معاملات دچار اختلال نشود. با توجه به اینکه این صرافی اسناد مقدماتی را برای لیست عمومی سهام این شرکت ثبت کرده است، بدون شک رفع مشکلات زیرساختیبسیار ضروری است.

طبق گزارش به روزرسانی شده در ۸ ژانویه Coinbase گفت که برای جلوگیری از اختلال قسمت‌های منفرد و در نتیجه آن اختلال کل برنامه، سیستم یکپارچه خود را به اجزای گسسته و منفرد تبدیل خواهد کرد.

«ما بیشتر در حال تجزیه سرور برنامه یکپارچه خود را به بخش‌های مجزای جداگانه هستیم که به ما امکان می‌دهد پروفایل‌های مختلف مقیاس‌گذاری برای بخش‌های مختلف سطح API خود که بار ناهمگنی دریافت می‌کنند داشته باشیم. علاوه بر این، اگر در هر سطح مشکل داشته باشیم، امکان درگیر شدن سایر بخش‌ها را کاهش می‌دهد، زیرا فقط بر روی APIها یا عملکردی که مسئول آن است تأثیر می‌گذارد.»

|| بیشتر بخوانید:‌ چرا حجم سرمایه الزاما به معنای نقدینگی بالای یک رمزارز نیست؟ ||

Coinbase به طور خاص در ۷ ژانویه با ثبت رکوردی جدید را ذکر کرد که حجم معاملات این روز به راحتی ۶ برابر بود نرخ درخواست در زمان‌های عادی بود.

این صرافی گفت: تجارت و خرید در این دوره هنوز در دسترس است، اما وابستگی‌های دیگر مربوط به کارکردها عملکرد برنامه‌ها را محدود می‌کنند.

در پست وبلاگی دیگری، خدمات مشتریان Coinbase به دلیل تأخیر در زمان پاسخگویی، عذرخواهی کرد. این صرافی متعهد شد که اعضای بیشتری را استخدام کند، و ویژگی گپ را با پشتیبانی مشتریان همراه در شبکه‌های اجتماعی ارائه دهد.

 

Source

https://coiniran.com/?p=43271
دکمه بازگشت به بالا