ایستگاه خبر

Coinbase Pro استیبل کوین USDT را به فهرست خود اضافه کرد

کوین‌بیس (Coinbase) اواخر روز پنجشنبه اعلام کرد که پلتفرم معاملاتی Coinbase Pro پشتیبانی از USDT تتر را به خدمات خود اضافه می‌کند.

به‌طور خاص، پلتفرم تجارت حرفه‌ای کوین‌بیس، USDT مبتنی بر ERC-20 را به فهرست خود اضافه می‌کند، اگرچه این سکه‌ی پایدار در سایر شبکه‌های بلاکچین از جمله Tron نیز فعالیت دارد. کوین‌بیس در یک پست وبلاگی در توضیح این اقدام گفت پشتیبانی از USDT به‌طور کلی، به استثنای ایالت نیویورک، در سایر حوزه‌های پشتیبانی شده‌ی کوین‌بیس در دسترس خواهد بود. معاملات در دوشنبه ۲۶ آوریل، بعد از ساعت ۶ بعد از ظهر به وقت اقیانوس آرام (PT)، در صورت تحقق شرایط نقدینگی، آغاز می‌شود. لطفاً توجه داشته باشید که کوین‌بیس فقط از ERC-20 USDT که در بلاکچین اتریوم در حال اجرا است پشتیبانی می‌کند.»

پیشنهاد مطالعه:‌ارز ثابت تتر ( tether ) چیست ؟

این اقدام کمی بیشتر از یک هفته پس از فهرست شدن کوین‌بیس در بورس سهام Nasdaq صورت گرفت. علاوه بر این، اضافه شدن USDT در Coinbase Pro تنها دو ماه پس از توافق تتر با دادستان کل نیویورک پس از یک تحقیق طولانی‌مدت در سال ۲۰۱۹ آغاز شد. به‌عنوان بخشی از این توافق، تتر و صرافی رمز ارز بیتفینکس (Bitfinex) 18.5 میلیون دلار  پرداخت خواهند کرد، و تتر اسناد سه‌ماهه خود را درباره‌ی ذخایر USDT برای دادستان کل ایالت نیویورک (NYAG) ارسال می‌کند.

کوین‌بیس در پست وبلاگی خود اعلام کرد که در صورت دستیابی به نقدینگی کافی، Coinbase Pro از جفت‌های معاملاتی USDT پشتیبانی می‌کند.

«هنگامی که عرضه کافی USDT در پلتفرم ایجاد شد، می‌توانید با BTC-USDT ،ETH-USDT ،USDT-EUR ،USDT-GBP ،USDT-USD و USDT-USDC تجارت کنید.»

کوین‌بیس در ادامه خاطر نشان کرد که «USDT فعلاً در Coinbase.com یا از طریق برنامه‌های تلفن همراه کاربران ما در دسترس نیست. در صورت اضافه شدن این پشتیبانی، اطلاعیه‌ی جداگانه‌ای اعلام خواهد شد.»

 

Source

https://coiniran.com/?p=45257
دکمه بازگشت به بالا