ایستگاه خبر

کوین‌بیس پرو سه توکن جدید را به فهرست خود اضافه می‌کند

رزرو سفارش‌‌های پلی‌گان (Polygan)، اسکیل نتورک (Skale Network) و سوشی‌سوآپ (SushiSwap) در کوین‌بیس پرو (Coinbase Pro) از این هفته آغاز می‌شود.

کوین‌بیس پرو فهرست خود را توسعه می‌دهد

Coinbase Pro این هفته سه توکن جدید را به فهرست خود اضافه می‌کند.

نقل و انتقالات داخلی برای Polygon ،Skale Network و SushiSwap در حال حاضر فعال است و معاملات در ساعت ۱۲:۰۰ ظهر این پنجشنبه به وقت محلی آغاز می‌شود. کوین‌بیس خبر این به‌روزرسانی را در حساب توئیتری این شرکت و یک پست وبلاگی منتشر کرده بود.

نقل و انتقالات داخلی برای توکن‌های MATIC ،SKL و SUSHI اکنون در بخش‌هایی که در آنها می‌توان معامله کرد، در دسترس است. تاجران نمی‌توانند سفارشی ثبت کنند و هیچ سفارشی پر نمی‌شود. در صورت تحقق شرایط نقدینگی، معاملات در ساعت ۹ صبح بعد از ظهر روز پنجشنبه ۱۱ مارس آغاز می‌شود.

– Coinbase Pro (@ CoinbasePro) 9 مارس ۲۰۲۱

هنگامی که میزان ذخیره‌ی هر توکن در این پلتفرم به میزان کافی رسید، رزرو سفارش با فرض نقدینگی کافی، با استفاده از MATIC-USD, MATIC-BTC, MATIC-EUR, MATIC-GBP, SKL-USD, SKL-BTC, SKL-EUR, SKL-GBP, SUSHI-USD, SUSHI-BTC, SUSHI-ETH, SUSHI-EUR, and SUSHI-GBP فعال می‌شود.

اخیراً هر یک از این توکن‌ها توجه بسیاری را به خود جلب کرده اند. متیک (MATIC) که در راه‌حل لایه‌ی دوم پلیگون برای اتریوم استفاده می‌شود، امسال رشد چشمگیری داشته است. قبل از امروز، میزان رشد آن به نسبت سال گذشته ۱۰۰۰ درصد بود. SUSHI و SKL همچنین از زمان انتشار پست وبلاگی کوین‌بیس، به ترتیب، ۴۳.۲ و ۱۲.۶ درصد سود داشته‌اند.

این سه توکن به لیست در حال رشد دارایی‌های موجودی کوین‌بیس پرو می‌پیوندند. اخیراً، این صرافی پشتیبانی از The Graph  Filecoin ،UMA و Loopring و چند توکن دیگر را نیز فراهم کرده است.

در همین حال، کوین‌بیس در تلاش برای عرضه‌ی عمومی در NASDAQ نیز هست. این رویداد به‌طور گسترده مورد بحث قرار گرفته است، زیرا اتفاق مهمی در صنعت کریپتو خواهد بود.

 

پیشنهاد مطالعه: ۱۰ رمزارز برتر برای سرمایه‌گذاری در سال ۲۰۲۱: کوین‌هایی که دچار انفجار قیمت خواهند شد!

Source

https://coiniran.com/?p=44458
دکمه بازگشت به بالا