ایستگاه خبر

پشتیبانی بازار NFT کوین‌بیس از پرداخت مسترکارت

کوین‌بیس در بازار جدید NFT خود از پرداخت با مسترکارت پشتیبانی خواهد کرد. کوین‌بیس در تلاشی برای دسترسی بیشتر به NFTها به مسترکارت پیوسته است.

این دو شرکت روز سه‌شنبه اعلام کردند که برای فعال کردن پرداخت‌های کارت NFT در کوین‌بیس با یکدیگر همکاری کرده‌اند. در یک پست وبلاگی، این صرافی نوشت امیدوار است اقتصاد خلاق را تسریع و خرید NFT را برای مردم آسان‌تر کند. در این پست آمده است:

تجربه خرید NFT برای بسیاری از کاربران پیچیده است. کوین‌بیس می‌خواهد تجربه کاربری را ساده‌تر کند تا افراد بیشتری به جامعه NFT بپیوندند.

حریرمانی افزود که NFTها به عنوان بخشی از این مشارکت به عنوان «کالاهای دیجیتال» طبقهبندی می‌شوند و قول دادند روش جدیدی را برای پرداخت با استفاده از مسترکارت فعال خواهد کرد. در این اطلاعیه همچنین به Coinbase NFT، بازار NFT آینده صرافی اشاره کرد. گفته می‌شود که این همکاری ضمن کمک به بهبود تجربه کاربر، اتصال به شبکه جهانی مسترکارت را آسان‌تر می‌کند.

مسترکارت همچنین اعلامیه‌ای منتشر کرد که تأیید می‌کرد کاربران می‌توانند با Mastercard در Coinbase NFT پرداخت کنند. این غول پرداخت نوشت:

ما در تلاش‌ایم دسترسی به NFTها را آسان‌تر کنیم زیرا معتقدیم فناوری باید فراگیر باشد. درگیر کردن افراد بیشتر به صورت ایمن و مطمئن شاید بهترین راه برای کمک به رونق بازار NFT باشد. Mastercard پتانسیل بیشتری برای فناوری زیربنایی NFT برای فراتر رفتن از هنر و کلکسیون‌ها در حوزه‌های بسیار بیشتری می‌بیند.

مسترکارت خاطرنشان کرد که چگونه فرآیند معمولی خرید NFT امروزه می‌تواند به طور بالقوه برای «اکثر افراد» اصطکاک ایجاد کند. خرید NFT معمولاً مستلزم استفاده از کیف پول رمز ارزی، بارگیری آن با یک دارایی دیجیتال مانند ETH، و یا برش قطعه یا خرید آن در بازار ثانویه است. همچنین برای استفاده از بلاکچین کارمزد تراکنش وجود دارد. در اتریوم، هزینه‌‌های بالای گس کلکسیونرهای NFT را در سال گذشته کاهش داده است.

مسترکارت همچنین تأیید کرد که روی مجموعه‌ای از «قابلیت‌های امنیت سایبری» کار می‌کند تا اطمینان حاصل کند که از کاربران هنگام خرید NFT محافظت می‌شود. در ماه اکتبر، شرکت کارت اعتباری CipherTrace، یک شرکت اطلاعات رمز ارزی بیش از ۹۰۰ ارز دیجیتال را خریداری کرد.

مسترکارت به طور فزاینده‌ای درگیر فضای دارایی‌های دیجیتالی شده است زیرا این صنعت در سال گذشته رشد کرده است. در سال ۲۰۲۱، برای تسویه پرداخت‌های USDC با Circle همکاری کرد، یک راه‌حل ZK-Rollup برای مقیاس‌بندی اتریوم با ConsenSys ایجاد و به پشتیبانی از پرداخت‌های استیبل کوین اشاره کرد. در همین حال انتظار می‌رود که کوینبیس به زودی بازار NFT را راه‌اندازی کند.

 

پیشنهاد مطالعه: معرفی پرفروش‌ترین بازارهای NFT برای خرید

 

Source

https://coiniran.com/?p=49375
دکمه بازگشت به بالا