ایستگاه خبر

سرویس اشتراک کوین‌بیس وان در میانه چالش‌های نظارتی راه‌اندازی شد

کوین‌بیس سرویس اشتراک خود کوین‌بیس وان (Coinbase One) را در 35 کشور راه‌اندازی می‌کند که نشان‌دهنده تغییر در مدل درآمدی آن در میان اختلافات حقوقی مداوم با کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده است.

کوین‌بیس از راه اندازی کوین‌بیس وان، سرویس اشتراک جدید، در 35 کشور در سراسر جهان از جمله ایالات متحده، بریتانیا، آلمان و ایرلند خبر داد. قرار است در آینده نزدیک در 31 کشور دیگر گسترش یابد، اگرچه جدول زمانی مشخصی هنوز تعیین نشده است.

تغییر به سمت مدل مبتنی بر اشتراک در پی چالش‌هایی است که کوین‌بیس در حفظ کارمزدهای معاملاتی با آن مواجه بود، که به طور سنتی بخش قابل توجهی از درآمد شرکت را تشکیل می‌داد.

با این حال، به نظر می‌رسد این شرکت در مسیر جدید به خوبی پیش می‌رود، به طوری که درآمد اشتراک و خدمات به 362 میلیون دلار رسیده است و نشان‌دهنده افزایش 28 درصدی نسبت به سه ماهه آخر سال 2022 است،

دن وایسکوف، یکی از مدیران پورتفولیوی Amplify Transformational Data Sharing ETF (BLOK)، این تغییر استراتژیک را ستود و خاطرنشان کرد که این شرکت با متعادل کردن خطوط تجاری توانایی پیگیری انگیزه بالقوه خود را در دسترسی به اهدافش نشان می‌دهد.

با این حال، در میان گام‌های تجاری جدید، کوین‌بیس همچنین با کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده (SEC) چالش‌هایی دارد. در اوایل سال جاری، SEC اخطار ولز را برای این صرافی صادر کرد.

راه اندازی کوین‌بیس وان در مدل کسب و کار کوین‌بیس برای جریان‌های درآمدی در حال تحول صرافی‌ها و چشم‌اندازهای نظارتی یک حرکت استراتژیک مهم است.

 

پیشنهاد مطالعه: صرافی های متمرکز و خطراتی که برای سرمایه کاربران دارند

 

 

Source

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا