ایستگاه خبر

پشتیبانی کوین‌بیس از ETH و USDC در پالیگان

طبق اعلامیه توییتر، کاربران کوین‌بیس در ماه آینده می‌توانند اتریوم (ETH)، پالیگان (MATIC) و USD Coin (USDC) را در شبکه پالیگان ارسال و دریافت کنند. برای اولین بار، کوین‌بیس به لطف ادغام پالیگان امکان ارسال و دریافت این دارایی‌ها را در لایه دو یا زنجیره جانبی خود فراهم کرده است.

ما دسترسی به web3 را سریع‌تر، آسان‌تر و ارزان‌تر می‌کنیم: در ماه آینده، مشتریان واجد شرایط کوین‌بیس می‌توانند ETH، MATIC، و USDC را در پالیگان و USDC در سولانا ارسال و دریافت کنند.

— Coinbase (@coinbase) 23 ژوئن ۲۰۲۲

علاوه بر این، کوین‌بیس پشتیبانی از انتقال USDC را در سولانا راه اندازی کرد و در عین حال متعهد شد که به زودی پشتیبانی از توکن‌ها و شبکه‌های بیشتری را اضافه کند.

صرافی پیشرو ارزهای دیجیتال دلیل این حرکت را در یک پست وبلاگ رسمی اعلام کرد. بر اساس این پست، ارسال ارز دیجیتال بر روی اتریوم برای کاربران گران‌تر شده و باعث از دست رفتن میلیون‌ها کاربر بالقوه است.

اگرچه شبکه‌های ارزان‌تری مانند پالیگان و سولانا اخیراً به دلیل قیمت‌های کم گس محبوبیت پیدا کرده‌اند، اما تأمین مالی کیف پول‌ها در این شبکه‌ها می‌تواند دشوار و زمانبر باشد. کوین‌بیس ادعا می‌کند که می‌خواهد زمان، تلاش و هزینه‌های گزاف را با این امکان کاهش دهد که مشتریان بتوانند فیات را به ارز دیجیتال تبدیل کنند و کیف پول‌های پالیگان و سولانای خود را در چند دقیقه و با کسری از هزینه تأمین کنند.

به این ترتیب، پشتیبانی از دارایی‌های چند زنجیره‌ای، سپرده‌گذاری و برداشت آسان‌تر را در سراسر شبکه‌های سولانا، پالیگان و اتریوم با معامله و تسویه حساب در همان فهرست سفارش، مستقل از زنجیره مورد استفاده برای سپرده‌گذاری وجوه امکان‌پذیر می‌سازد.

اتمام فعالیت Coinbase Pro

اخیراً کوین‌بیس برنامه خود را برای معرفی تجارت پیشرفته کوین‌بیس در ماه‌های آینده اعلام کرده است. این برنامه یک حساب جدید و یکپارچه ایجاد می‌کند که به مصرف‌کنندگان امکان می‌دهد با ادغام ویژگی‌ها و ساختار قیمت‌گذاری Coinbase Pro، تجربه تجاری پیشرفته‌ای داشته باشند. و در یک رابط ساده‌تر که همه حساب‌های کوین‌بیس را در یک مکان پیوند می‌دهد، به دنبال ارائه یک تجربه بهبود یافته است که در آن کاربران دیگر نیازی به حفظ دو برنامه کاملاً متفاوت و تعادل زمانی ندارند.

 

پیشنهاد مطالعه: پالیگان (Polygon) چیست؟ معرفی ارز MATIC و شبکه پالیگان

 

Source

https://coiniran.com/?p=57379
دکمه بازگشت به بالا