ایستگاه خبر

کوین‌بیس از کیف پول افزونه مرورگر خود رونمایی می‌کند

کوین‌بیس صرافی پیشرو رمز ارزها، کیف پول مرورگر مستقل خود را برای عموم راه‌اندازی می‌کند. کاربران برای استفاده از کیف پول نیازی به حساب Coinbase نخواهند داشت.

کیف پول کوین‌بیس عملکرد مستقل خواهد داشت

کوین بیس، بزرگترین صرافی رمز ارزی مستقر در ایالات متحده، روز دوشنبه اعلام کرد که قابلیت‌های مستقل کاملی را به کیف پول افزونه مرورگر خود می‌آورد. این به همه این امکان را می دهد که بدون پیوند به حساب صرافی Coinbase از آن استفاده کنند.

کوین بیس، یکی از بزرگ‌ترین صرافی‌های رمز ارزی جهان، در ابتدا کیف پول افزونه مرورگر خود را در ماه می راه‌اندازی کرده بود. این به مشتریان این امکان را می‌دهد تا حساب‌های Coinbase خود را با کیف پول مرورگری خود متصل کرده و به برنامه‌های غیرمتمرکز مانند AAVE یا Uniswap در دسکتاپ و دستگاه‌های تلفن همراه دسترسی داشته باشند. با این حال، تا کنون، کیف پول افزونه فقط برای مشتریان صرافی در دسترس بود و نیاز به اجرای آخرین نسخه اپلیکیشن موبایل Android یا iOS Coinbase Wallet داشت.

حالا، Coinbase کیف پول افزونه مرورگر خود را به یک محصول مستقل تبدیل می‌کند و به هر کسی اجازه می‌دهد بدون حساب Coinbase از آن استفاده کند. کاربران می توانند از آخرین نسخه افزونه برای ایجاد کیف پول یا وارد کردن کیف پو‌ های موجود مانند MetaMask یا Trust Wallet بهره مند شوند. سید کوئیلو-پرابهو، مدیر محصول گروه کوین بیس، در مورد آخرین ارتقاء گفت:

نسخه امروز به افزونه کیف پول کوین‌بیس عملکرد کاملاً مستقلی می‌دهد و قفل دنیای ارزهای دیجیتال را روی دسک‌تاپ باز می‌کند. اکنون می‌توانید dApps را مرور کنید، به هزاران ارز دیجیتال دسترسی داشته باشید، در صرافی‌های غیرمتمرکز (DEX) معامله کنید، سود کسب کنید و NFTها را از مرورگر خود بدون نیاز به تأیید تراکنش‌ها در گوشی هوشمند خود جمع‌آوری کنید.

به گفته این تیم، مشتریان فعلی کوین‌بیس مجاز خواهند بود کیف‌پول‌های توسعه‌دهنده خود را با حساب‌های صرافی خود پیوند دهند و به همه چیزهایی که پلتفرم ارائه می‌دهد، از جمله توانایی خرید رمز ارز با ارزهای فیات، دسترسی داشته باشند.
افزونه جدید مرورگر Coinbase Wallet را می توان مستقیماً از فروشگاه وب کروم دانلود کرد.

 

پیشنهاد مطالعه: معرفی کیف پول تراست ولت Trust Wallet + لینک دانلود

 

Source

https://coiniran.com/?p=48234
دکمه بازگشت به بالا