ایستگاه خبر

‌راه‌اندازی پلتفرم معاملات NFT صرافی کوین‌بیس با همکاری پروتکل 0x

صرافی کوین‌بیس (Coinbase) با پروتکل 0x یک شرکت توسعه زیرساخت پروتکل غیرمتمرکز، که استانداردی قابل اعتماد و منبع باز برای مبادله NFT در زنجیره‌های بلوکی ارائه کرده، شریک شده است. این مشارکت در این راستاست که کوین‌بیس پلتفرم معاملات NFT خود را در مرحله بتا راه‌اندازی کند.

همکاری کوین‌بیس و پروتکل 0x

این مشارکت، تخصص پروتکل 0x در مبادلات NFT چند-زنجیره‌ای را به پلتفرم NFT جدید کوین‌بیس می‌آورد. طبق گفته‌های کوین‌بیس، مرحله آزمایش بتا برای Coinbase NFT، به کاربران منتخب، امکان می‌دهد با استفاده از هر کیف‌پولی که خود-حضانتی‌ست، NFT‌ها را خریداری کنند و بفروشند. Sanchan Saxena، مدیر محصول کوین‌بیس گفت:

ظهور جوامع NFT به ما نشان داده است که ارتباط تنگاتنگ با مشتریان بسیار فراتر از لحظات مربوط به معاملات است، بنابراین در حال ساختن فضایی هستیم که ورای خرید و فروش صرف باشد. ما می‌خواهیم Coinbase NFT مکانی باشد که به سازندگان و مجموعه‌داران کمک می‌کند تا جوامع خود را بسازند و با آن‌ها در ارتباط باشند.

مرحله بتا هیچ کارمزد تراکنشی نخواهد داشت، اما فقط برای مدت زمان محدودی. کوین‌بیس قصد دارد در نهایت هزینه‌ها را مطابق با استانداردهای صنعت Web3 پس از تأیید آزمایش و تجزیه و تحلیل آن‌ها، افزایش دهد.

زیرساخت غیرمتمرکز پروتکل 0x

زیرساخت غیرمتمرکز پروتکل 0x به توسعه‌دهندگان و کاربران کمک می‌کند تا به مجموعه‌ای از ویژگی‌های قوی از قابلیت‌های تبادل NFT دسترسی پیدا کنند. 0x همچنین فهرست‌های غیرحضوری رایگان را در کنار امکان سفارش خارج از زنجیره یا روی زنجیره ارائه می‌دهد. پروتکل 0x با توجه به طراحی آن، تا ۵۴ درصد راندمان بیشتری را از نظر هزینه گس در اختیار کاربران قرار می‌دهد. با 0x، کوین‌بیس این ویژگی‌ها را برای کاربران خود ارائه می‌کند، در حالی که سفارش‌های جمع‌آوری و حق امتیازهای فوری را نیز برای سازندگان اجرا می‌کند.

پروتکل 0x به دلیل معماری بسیار منعطف خود که با در نظر گرفتن توسعه‌دهندگان طراحی شده مورد ستایش قرار گرفته است. تا به امروز، 0x بیش از ۱۵۷ میلیارد دلار حجم معاملات را در بیش از ۴۳ میلیون تراکنش انجام داده است. 0x همچنین دارای اکوسیستم گسترده‌ای از یکپارچه‌کننده‌ها است که به کسب‌وکارهایی مانند کوین‌بیس کمک می‌کنند تا عملکرد تبادل غیرمتمرکز را در پروژه‌های خود ایجاد کنند.

 

 

پیشنهاد مطالعه: بازاریابی NFT: راهنمای گام به گام فروش NFT

 

 

Source

https://coiniran.com/?p=50766
دکمه بازگشت به بالا