ایستگاه خبر

لاین جدید محصولات صرافی کوین‌بیس برای جلوگیری از کلاهبرداری

صرافی کوین‌بیس در حال راه‌اندازی لاین جدید از محصولات است تا همگام با مقررات جهانی ارزهای دیجیتال برای جلوگیری از تراکنش‌های غیرقانونی باشد.

ابتکار جدید که «هوش کوین‌بیس» (Coinbase Intelligence) نام دارد، شامل ویژگی‌های «تراکنش‌های خود را بشناسید کوین‌بیس (KYT)» و یک به‌روزرسانی برای ارائه تحلیل است.

طبق یک پست وبلاگی در روز پنجشنبه، Coinbase KYT به شرکت‌ها اجازه می‌دهد تا تراکنش‌های غیرقانونی را از طریق یک API شناسایی کنند و معاملات را در زمان واقعی برای کاهش ریسک بر اساس «سیستم امتیازدهی ریسک اختصاصی» کنترل کنند.

Coinbase Analytics، که ابزاری داخلی برای استفاده از داده‌های تراکنش‌های شخصی بود، اکنون به Coinbase Tracer تغییر نام داده است. Coinbase Tracer اکنون به مؤسسات نیز ارائه می‌شود تا به آن‌ها در کاهش کلاهبرداری و پیگیری نحوه انتقال وجوه کمک کند.

در پست وبلاگ آمده است:

ما همچنین رابط کاربری خود را به‌روزرسانی کرده‌ایم تا کاربرپسندتر، و از نظر بصری جذاب‌تر و هماهنگ‌تر با سایر محصولات صرافی کوین‌بیس باشد.

Coinbase Analytics شروعی بحث‌برانگیز داشت و با خرید شرکتی آغاز به کار کرد که انتقاداتی را به دنبال داشت زیرا بنیانگذاران آن با یک شرکت ایتالیایی جاسوس‌افزار درگیر بودند. کوین‌بیس البته بعداً راه خود را از آن تیم جدا کرد. یک سال پس از خرید، این شرکت دوباره به دلیل تمایل به فروش نرم‌افزار تجزیه و تحلیل بلاکچین به دولت ایالات متحده نظرات منفی‌ و انتقاداتی را به خود جلب کرد. این شرکت در نهایت قرارداد خود را با چندین آژانس آمریکایی قطع کرد.

 

پیشنهاد مطالعه: روش‌ های رایج کلاهبرداری (اسکم) در حوزه رمزارز

 

Source

https://coiniran.com/?p=50920
دکمه بازگشت به بالا