ایستگاه خبر

صرافی کوین بیس برای راه‌اندازی عرضه اولیه خود آماده می‌شود!!

صرافی کوین بیس به طور محرمانه فرم S-1 را تقدیم کمسیون بورس ایالات متحده کرده است و این نشان می‌دهد که این سازمان در حال آماده شدن برای عرضه اولیه سهام خود است. این صرافی واقع در سان فرانسیسکو این خبر را امروز در وبلاگ خود منتشر کرد. این خبر در صفحه تویتر این صرافی نیز مورد تایید قرار گرفت.

ایده این عرضه اولیه از تابستان مورد بحث است و این خبر می‌تواند به این معنی باشد که فروش نزدیک است. اگرچه صرافی کوین بیس تاریخ این عرضه را اعلام نکرده است، اما کمسیون بورس از شرکت‌های عمومی می‌خواهد که ابتدا فرم S-1 را ارائه دهند. اگر کمسیون بورس این ارائه کوین بیس را رد کند، هنوز هم احتمال این می‌رود که این صرافی عرضه  اولیه داشته باشد. این شرکت می‌تواند در جستجوی لیست شدن مستقل باشد که در آن، سهام را مستقیما به عموم خواهد فروخت.

صرافی کوین بیس اولین شرکت بلاک چینی نیست که عرضه اولیه راه‌اندازی کرده باشد. امروزه استراتژی جمع‌آوری وجه در میان سازمان‌های استخراج مانند Canaan و Marathon بسیار محبوبیت یافته است. البته تعدادی از شرکت‌های کریپتویی دیگر نیز در اندیشه این استراتژی هستند که از برجسته‌ترین آنها می‌توان به شرکت ریپل اشاره کرد.

شایان ذکر است که عرضه اولیه سهام در فضای بلاک چین به اندازه عرضه اولیه کوین (ICO) مشهور نیست. اگرچه عرضه اولیه به شیوه سنتی ممکن است برای بعضی از شرکت‌ها مفید باشد، اما این رویکرد در جهان رمز ارز چندان رایج نیست. نظر شما چیست؟ آیا عرضه اولیه به مانند شرکت‌های بورسی در فضای بلاک چین جواب خواهد داد؟ نظرات خود را با ما در میان بگذارید.

Source

https://coiniran.com/?p=42647
دکمه بازگشت به بالا