ایستگاه خبر

صرافی Coinbase پلتفرم رمز ارزی انحصاری بسکتبال در آمریکا می‌شود

صرافی رمز ارزی Coinbase با انجمن بسکتبال ملی آمریکا (NBA) وارد یک همکاری شده است. شرکت رمز ارزی لیست شده در بورس نزدک، اکنون شریک رمزارزی انحصاری NBA، انجمن بسکتبال ملی زنان (WNBA)، لیگ NBA G، لیگ NBA 2K و بسکتبال ایالات متحده است.

اولین مشارکت یک شرکت رمز ارزی با NBA

صرافی Coinbase، که در فهرست بورس نزدک قرار دارد، و اتحادیه ملی بسکتبال آمریکا (NBA) روز سه شنبه از عقد قرارداد برای همکاری در یک «مشارکت چند ساله» خبر دادند.
این مشارکت، Coinbase را به شریک منحصر به فرد و پلت فرم رمزارزی انحصاری NBA، انجمن بسکتبال ملی زنان آمریکا (WNBA) ، لیگ NBA G، لیگ NBA 2K و بسکتبال ایالات متحده تبدیل می‌کند، این اطلاعیه می‌افزاید:

این همکاری، که اولین مشارکت پلتفرم‌های رمزارزی برای تمامی لیگ‌های بستکبال در آمریکاست، شامل تولید محتواهای منحصر به فرد، حمایت از نوآوری‌ها، فعالسازی و به اشتراک‌گذاری تجربیات Coinbase برای آموزش طرفداران و باشگاه‌ها در زمینه پیشرفت‌های روزافزون در حوزه اقتصاد رمزارزها است.

لیگ NBA G، یاG League، سازمان رسمی لیگ ملی بسکتبال آمریکا است. لیگ NBA 2K نیز یک سرمایه‌گذاری مشترک بین NBA و ناشر بازی‌های ویدیویی Take-Two Interactive است.
لیگ بسکتبال ایالات متحده یک سازمان غیرانتفاعی و نهاد ملی بسکتبال مردان و زنان در ایالات متحده است. این لیگ نماینده کشور در فدراسیون بین المللی بسکتبال (FIBA) و تشکیل دهنده تیم‌های ملی بسکتبال مردان و زنان در کمیته المپیک و پارالمپیک ایالات متحده است.
این بیانیه می افزاید:

با اعلام این خبر در هفتاد و پنجمین سالگرد برگزاریNBA ، صرافیCoinbase دارای نام تجاری ویژه‌ای در بازی‌های کامپیوتری ملی خواهد بود. این شرکت همچنین به عنوان شریک ارائه دهنده مسابقات WNBA Commissioner’s Cup و تورهای نمایشی تیم‌های ملی بسکتبال ایالات متحده برای مردان و زنان و همچنین شریک NBA G League Ignite خواهد شد.

کری تاتلوک، معاون ارشد NBA در زمینه مشارکت‌ها و بازاریابی جهانی این لیگ، می‌گوید:

ما مشتاقانه منتظر همکاری با Coinbase هستیم تا روش‌های جدیدی را برای تعامل با لیگ و یکدیگر به طرفداران ارائه دهیم، در حالی که تجربه هواداری را برای آن‌دسته از طرفداران که از قبل کاربران Coinbase هستند، نیز افزایش دهیم.

صرافی Coinbase چیست؟

صرافی رمزارزی Coinbase یک شرکت تبادل رمزارزی جهانی است که محلی را جهت خرید و فروش رمزارزها و همچنین اطلاعاتی در خصوص تراکنش‌هایی که جهت تایید وارد شبکه بلاک‌چین شده‌اند در اختیار شما قرار می‌دهد. این صرافی مانند یک کیف پول نیز عمل می‌کند. شما می‌توانید رمزارز خود را در این صرافی ذخیره کنید. اپلیکیشن این صرافی قابلیت انجام معاملات بیت ‌کوین، اتریوم و بیت‌ کوین‌کش و لایت ‌کوین و همچنین سایر رمزارزها را با ارزهای فیات در ۳۲ کشور جهان فراهم می‌کند.

پیشنهاد مطالعه: صرافی غیرمتمرکز (DEX) چیست؟

 

Source

https://coiniran.com/?p=47980
دکمه بازگشت به بالا