ایستگاه خبر

Coinbase با دفتر 100 نفره در نیویورک وسط تب Crypto در وال استریت

Coinbase دفتر نیویورک خود را با 100 نفر نیرو تاسیس کرد. این Crypto Exchange چشم به آسیا و امریکای جنوبی دارد.

Coinbase ، تک شاخ صرافی های دنیای Crypto (رمز ارز) طرحی ضرب الاجلی برای افزایش تعداد کارکنان دفتر تازه تاسیس خود در نیویورک ، از 20 به 150 نفر ظرف یک سال دارد. این دفتر قرار است به مشتریان و سرمایه گذارانِ سازمانی خدمات ارائه دهد.

استخدام 100 نفر در دفتر جدید Coinbase در نیویورک به دنبال تب Crypto در وال استریت

به گزارش کوین ایران و به نقل از پایگاه خبری کوین دسک، مدیر کل این صرافی بیان داشته طی نزول قیمت در سال 2018، کاهشی در تقاضای سازمان ها برای سرمایه گذاری در Crypto نداشته و به CoinDesk گفته:

“وقتی اصلاح قیمت در بازار را دیدیم که انتظارش را نیز داشتیم، نه تنها چیزی از تمایل سازمان ها برای سرمایه گذاری کم نشد، بلکه بر عکس، آن را موقعیتی یافتند تا به بازاری خلوت ورود کنند.”

بیشتر بخوانید:

تحلیل بازار : بهبود قیمت بیت کوین (Bitcoin)، شاید گاو ها بازگردند

بسیاری از نیرو های دفتر جدید از موسسات سنتی مالی مانند بورس سهام نیویورک (NYSE) یا Barclays و Citigroup استخدام شده اند.

White، مدیر کل Coinbase می گوید:

“نیویورک استخری عمیق از استعداد ها است. ما باید نقش پلی میان خدمات مالی و تکنولوژی را ایفا کنیم و برای این کار نیازمند برون کشیدن و جذب مستعد ترین هایی هستیم که تمام سابقه کار خود را در موسسات سنتی مالی به دست آورده اند.”

سرمایه گذاران سازمانی و خرد

تمرکز عمده دفتر نیویورک این صرافی بر مشتریان سازمانی است اما Christine Sandler، مدیر دپارتمان فروش سازمانی Coinbase می گوید این تمرکز تعارضی با سیاست پیشین این صرافی برای سرمایه گذاران خرد ندارد.

Sandler به CoinDesk گفت:

“ما در پی موسساتی مناسب جهت همکاری برای رشد کل اکوسیستم هستیم. مسئله، خرد یا سازمانی بودن سرمایه گذاران نیست چرا که بسیاری از این مشتریان سازمانی، خود نقش یک توزیع کننده را برای سرمایه گذاران خرد ایفا می کنند.”

بیشتر بخوانید:

خبر اختصاصی: واردات دستگاه‌ های استخراج (ماینینگ) قانونی می شود

Coinbase سراسر سال خرسیِ 2018 را مشغول استخدام بوده و اکنون بیش از 500 نیرو در سراسر دنیا دارد. آن ها همچنان به دنبال گسترش بیشتر و سریع تر، به ویژه در آسیا و امریکای لاتین هستند. این صرافی تابستان امسال راه اندازی دفتر خود در توکیو را آغاز کرده و مشغول دریافت تائیدیه آژانس خدمات مالی ژاپن است.

توجه!

دیدگاه هایی که در این مقاله ارائه داده شده مربوط به نویسنده می باشد و لزوما نباید به کوین ایران نسبت داده شود.

Source & Image

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت توسط reCAPTCHA و گوگل محافظت می‌شود حریم خصوصی و شرایط استفاده از خدمات اعمال.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا