ایستگاه خبر

همکاری کوین‌بیس کلاد با چین‌لینک به عنوان اپراتور نود

کوین‌بیس کلاد (Coinbase Cloud)، بازوی خدمات ابری این صرافی رمزارزی، اخیراً از همکاری با شبکه چین‌لینک (Chainlink) برای گسترش حضور خود در حوزه غیرمتمرکز خبر داده است.

در بخشی از این همکاری، کوین‌بیس کلاد به عنوان یک اپراتور نود عمل خواهد کرد و با تجربه و زیرساخت گسترده خود را به شبکه چین‌لینک کمک خواهد کرد. انتظار می‌رود این همکاری استراتژیک با ارائه داده‌هایی با کیفیت بالا برای برنامه‌های Web3، اکوسیستم چند زنجیره‌ای را تقویت کند.

شبکه چین‌لینک به عنوان یک راه حل پیشرو اوراکل و پلتفرم خدمات Web3 شناخته می‌شود. چین‌لینک یک پل مهم بین قراردادهای هوشمند مبتنی بر بلاکچین و داده‌ها و سیستم‌های بیرونی است که به طور یکپارچه وب۳ و دنیای سنتی Web2 را به هم متصل می‌کند. شبکه‌های اوراکل غیرمتمرکز چین‌لینک (DON) داده‌های دنیای واقعی را به قراردادهای هوشمند منتقل می‌کنند، در نتیجه شفافیت و کارایی اقتصاد زنجیره‌ای را به میزان قابل توجهی افزایش می‌دهند.

تا به امروز، شبکه چین‌لینک یک عامل کلیدی برای حجم قابل توجهی از فعالیت‌های اقتصادی بوده است. این شبکه بیش از ۷ تریلیون دلار تراکنش را تسهیل کرده و بیش از ۷.۴ میلیارد داده در زنجیره تحویل داده است. خدمات ارائه شده توسط چین‌لینک طیف گسترده‌ای دارد و شامل فید قیمت، VRF، اثبات رزرو، اتوماسیون، توابع و CCIP است. کوین‌بیس کلاد با پیوستن به عنوان یک اپراتور نود به حفظ امنیت و قابلیت اطمینان خدمات ارائه شده توسط چین‌لینک کمک خواهد کرد.

کوین‌بیس کلاد یک پلتفرم زیرساخت بلاکچین ایمن و قوی است که توسعه‌دهندگان را با ابزارها و خدمات لازم برای ایجاد، استقرار و مقیاس‌بندی برنامه‌های بلاکچین توانمند می‌سازد. این پلتفرم طیف گسترده‌ای از ویژگی‌ها را به سرمایه‌گذاران، شرکت‌ها و مؤسسات فردی ارائه می‌کند و به کاربران کمک می‌کند برای تأمین امنیت و خدمات به شبکه‌های اثبات سهام پاداش دریافت کنند.

کوین‌بیس کلاد همچنین یک راه‌حل نود مقیاس‌پذیر را برای اجرای گره‌ها در شبکه‌های مختلف بلاکچین ارائه می‌دهد که یک عنصر حیاتی برای مشارکت در این شبکه‌ها است. همچنین خدمات Coinbase Commerce را ارائه می‌دهد. کوین‌بیس کلاد یک راه حل پرداخت است که پذیرش پرداخت‌های رمزارزی را با راه‌اندازی آسان، محافظت از کلاهبرداری و استرداد وجه و گزارش تراکنش‌ها برای کسب و کارها تسهیل می کند. از جنبه زیرساختی، کوین بیس همچنین Base را اجرا می‌کند، یک پلتفرم توسعه‌دهنده جامع، که به توسعه‌دهندگان اجازه می‌دهد به APIها، اسناد و پشتیبانی کوین‌بیس دسترسی داشته باشند و آن را به منبعی ارزشمند هم برای توسعه‌دهندگان با تجربه و هم برای کسانی که تازه با کوین‌بیس کلاد آشنا شده‌اند تبدیل می‌کند.

کوین‌بیس کلاد با پشتوانه تخصص و تجربه گسترده کوین‌بیس در بخش بلاکچین، به عنوان یک پلتفرم قوی برای توسعه و استقرار برنامه‌های بلاکچین ایمن و قابل اعتماد عمل می‌کند.

 

پیشنهاد مطالعه: نود یا گره چیست؟ (Node) آشنایی با انواع نود در بلاک چین

 

 

Source

https://coiniran.com/?p=62462
0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
دکمه بازگشت به بالا
0
دیدگاه خود را با کوین ایران به اشتراک بگذارید!x