ایستگاه خبر

ایلان ماسک می‌خواهد Coinbase را با دوج‌کوین آشتی دهد

ایلان ماسک، مدیر عامل شرکت خودروسازی Tesla، که از طرفداران افراطی دوج‌کوین است از صرافی Coinbase درخواست کرد تا سیاست «ورود دوج‌کوین ممنوع» خود را خاتمه داده و از این رمز ارز مبتنی بر میم (Meme-based) پشتیبانی کند.

ماسک در پاسخ به پرسش یکی از کاربران توییتر از وی با‌عنوان «آیا صرافی Coinbase باید دوج‌کوین را در فهرست رمز ارزهای پشتیبانی شده‌ی خود قرار دهد یا خیر؟» قاطعانه گفت: «بله!»

افزودن دوج‌کوین به لیست رمز ارزهای پشتیبانی شده‌ی صرافی CoinBase این توکن را به گروه جدیدی از سرمایه‌گذاران معرفی نموده و موجب شکوفایی توانایی‌های نهفته‌ی آن می‌گردد. اهمیت CoinBase در آمریکا به‌دلیل پشتیبانی سازمان‌های نظارتی از آن بوده که مورد استقبال شمار زیادی از سرمایه‌گذاران نهادی و افراد دارای ارزش خالص بالا است.

تسلا نیز سهم ۱.۵ میلیارد دلاری خود از بیت‌کوین را از صرافی Coinbase خریداری نمود.

طبق داده‌های منتشر شده از سوی CoinDesk 20، دوج‌کوین در هنگام انتشار این خبر قیمتی معادل ۰.۰۵۹ دلار دارد که در ۲۴ ساعت گذشته رشدی ۶.۷ درصدی داشته است. درحالی که بیت‌کوین در یکسال گذشته تا کنون تنها ۱۰۰ درصد جهش قیمتی را تجربه کرده، قیمت دوج‌کوین توانسته است در بازه‌های زمانی یکماهه و یکساله به ترتیب با ۶۰۰ و ۱۱۳۰ درصد رشد همراه باشد.

طی هفته‌های گذشته دوج‌کوین با استقبال فزاینده‌ای از سوی افراد حقیقی یا حقوقی از جمله تیم بسکتبال Dallas Mavericks در راستای ادغام این رمز ارز با سیستم پرداخت‌های مشتریان روبرو شد.

در همین رابطه سایر موسسات تجاری از قبیل تولید‌کننده‌ی البسه‌ی ورزشی Wooter Apparel و شرکت داروسازی-تجهیزات پزشکی CovCare نیز به جمع حامیان دوج‌کوین در سیستم پرداخت خود ملحق شده‌اند.

پیشنهاد مطالعه: ۱۰ رمزارز برتر برای سرمایه‌گذاری در سال ۲۰۲۱: کوین‌هایی که دچار انفجار قیمت خواهند شد!

Source

https://coiniran.com/?p=44598
دکمه بازگشت به بالا