ایستگاه خبر

کوین‌بیس اولین شرکت رمز‌ارزی کاملا آنلاین که عضو اصلی ویزا می‌شود

با استناد به خبر منتشر‌شده در وب‌سایت رسمی صرافی کوین‌بیس (Coinbase)‌، اولین شرکت رمز‌ارزی کاملا آنلاین نام گرفت که توسط شرکت بزرگ کارت‌های اعتباری یعنی ویزا تأیید شده است.

کوین‌بیس از سال ۲۰۱۹ با ویزا همکاری داشته است، یعنی از زمانی که این شرکت پروژه‌ی کارت کوین‌بیس را در انگلستان راه‌اندازی کرد. با استفاده از این کارت، کاربران می‌توانند در هر جایی که کارت ویزا پذیرفته‌شده است، به جای پول رایج از رمز‌ارز‌ها استفاده کنند. از این کارت در ۲۹ بازار با ۱۰ رمزارز مختلف پشتیبانی می‌شود.

اعضای اصلی ویزا آن دسته از نهاد‌های مالی هستند که اختیار صدور برخی از انواع کارت‌های اعتباری را دارند. در اصل، کوین‌بیس می‌تواند این کارت‌‌ها را برای دیگر شرکت‌‌های رمز‌ارز صادر نماید، اگرچه معلوم نیست که آیا برنامه‌ای برای‌ استفاده‌‌‌ی بلافاصله از این قدرت دارد یا خیر.

درباره‌ی تأیید ویزا، کوین‌بیس اشاره می‌کند:

عضویت ما را قادر می‌کند تا ویژگی‌‌های بیشتری را برای مشتریان کارت‌‌های کوین‌بیس ارائه دهیم، از خدمات اضافی گرفته تا پشتیبای در بازار‌های بیشتر، تمام آنچه که کمک می‌کند تجربه‌ی پرداخت با رمز‌ارز‌ها کامل‌تر و آسان‌تر شود. بنا بر Forbes، این وضعیت در ماه دسامبر به کوین‌بیس تعلق گرفته بود اما به تازگی اعلام شده است.

https://coiniran.com/?p=37020
دکمه بازگشت به بالا