ایستگاه خبر

کوین‌بیس با کیف پول‌های سخت‌افزاری لجر سازگار می‌شود

کوین‌بیس (Coinbase) قصد دارد از سه ماهه اول سال ۲۰۲۲ با کیف پول‌های سخت‌افزاری لجر (Ledger) یکپارچه شود.

کوین‌بیس به کاربران گزینه‌های بیشتری ارائه می‌دهد

بزرگترین صرافی رمز ارزی مستقر در ایالات متحده، کوین‌بیس، با سازنده کیف پول سخت‌افزاری لجر همکاری کرده است تا به کاربران گزینه‌های بیشتری را برای نگهداری از ارزهای دیجیتال خود ارائه دهد.

طبق بیانیه مطبوعاتی روز پنجشنبه، کاربران کیف پول افزودنی مرورگر کوین بیس می‌توانند دارایی‌های رمز ارزی خود را از سه‌ماهه اول سال ۲۰۲۲ با استفاده از کیف پول‌های سخت‌افزاری لجر و با کنترل کامل بر آن‌ها جابجا و ذخیره کنند.

لجر یکی از بزرگترین تأمین کنندگان کیف پول‌های سخت‌افزاری در بازار است. کیف پول‌های سخت‌افزاری یکی از امن‌ترین راه‌ها برای ذخیره دارایی‌های کریپتو محسوب می‌شوند. آن‌ها به کاربران اجازه می‌دهند کلیدهای خصوصی مورد نیاز برای خرج کردن دارایی‌های رمز ارزی را در محیط «ذخیره‌سازی آفلاین» نگه دارند—محیطی که به هیچ وجه به دستگاه‌های خارجی یا اینترنت متصل نیست.

مدیر محصول کوین‌بیس ماکس برانزبرگ در بیانیه‌ای مطبوعاتی درباره همکاری با لجر گفت:

کوین‌بیس متعهد است که کاربران در سراسر جهان را قادر سازد تا با خیال راحت از رمز ارزهای خود در اکوسیستم Web3 استفاده کنند. به همین دلیل است که ما با لجر برای سازگاری کیف پول‌های سخت‌افزاری در کوین‌بیس همکاری می‌کنیم. ما در اوایل سال آینده پشتیبانی از کیف پول‌های سخت‌افزاری را در برنامه افزودنی کیف پول کوین‌بیس آغاز خواهیم کرد و خوشحالیم که اعلامیه‌های بیشتری در مورد اینکه چگونه کیف پول کوین‌بیس را امن‌ترین و مطمئن‌ترین راه برای فعالیت در Web3 در ماه‌های آینده می‌کنیم به اشتراک بگذاریم.

در طول سال گذشته، کوین‌بیس شروع به گسترش خط تولید خود کرده است تا طیف رو به رشدی از کاربران را جذب کند که می‌خواهند کارهای بیشتری جز نگهداری یا خرج کردن با دارایی‌های رمز ارزی خود انجام دهند.

در طول جلسه استماع کنگره در روز چهارشنبه در مورد دارایی‌های رمز ارزی، مدیر مالی مالی آلسیا هاوس گفت که این شرکت تقریباً ۱۲ درصد از کل دارایی‌های رمز ارزی را در بازار ذخیره می‌کند و دنیای کریپتو در مسیر جدیدی حرکت خواهد کرد. او گفت:

نزدیک به ۵۰ درصد از مشتریان در حال تراکنش ما کاری غیر از خرید و فروش رمز ارزها انجام می‌دهند، که به ما نشان می‌دهد کریپتو فراتر از مرحله سرمایه‌گذاری اولیه خود به مرحله سودمندی مورد انتظار رسیده است.

در ماه نوامبر، کوین‌بیس یک کیف پول افزونه مرورگر مستقل برای انطباق با این محیط در حال تغییر راه‌اندازی کرد. این شرکت اکنون با سازگاری با کیف پول‌های سخت‌افزاری از طریق مشارکت با لجر گامی رو به جلو برداشته است.

 

پیشنهاد مطالعه: مروری بر لجر نانو ایکس – کیف پول سخت افزاری محبوب

 

Source

https://coiniran.com/?p=48683
دکمه بازگشت به بالا