ایستگاه خبر

شارژ کیف‌پول کوین‌بیس با استفاده سرویس Coinbase Pay

کوین‌بیس همچنان از ویژگی‌هایی که تجربه کاربر و فعالیت‌های معاملاتی را بهبود می‌دهد، حمایت می‌کند. این صرافی اکنون از راه‌اندازی ویژگی «Coinbase Pay» خبر داده است که به کاربران امکان می‌دهد از افزونه مرورگر کروم (Chrome) برای تأمین مالی کیف پول‌های Coinbase خود استفاده کنند.

راه‌اندازی سرویس Coinbase Pay

ویژگی Coinbase Pay در ۱۶ مارس راه‌اندازی شد تا تعاملات کاربر با امور مالی غیرمتمرکز (DeFi)، توکن‌های غیرقابل تعویض (NFT) و مبادلات توکن‌ها در صرافی‌های غیرمتمرکز (DEX) را تسهیل کند.

قبل از این سرویس، کاربرانی که می‌خواستند از طریق افزونه مرورگر به کیف پول کوین‌بیس خود وجوه اضافه کنند، باید از طریق Coinbase.com وارد حساب خود می‌شدند، آدرس کیف پول خود را کپی کرده و به صورت دستی وجه را از حساب کوین‌بیس خود انتقال می‌دادند. این فرآیند نه تنها پردردسر بود، بلکه کاربر را در برابر خطاها آسیب‌پذیر می‌کرد.

استفاده از ویژگی Coinbase Pay بسیار آسان است. شخص به سادگی باید ارزی را که می‌خواهد در کیف پول کروم خود داشته باشد انتخاب کند، مبلغی را که می‌خواهد خرج کند انتخاب کند و سپس تراکنش را تأیید کند.

کوین‌بیس خاطرنشان کرد که این ویژگی به کاربران اجازه می‌دهد تا از طریق یک فرآیند واحد بدون جابجایی بین برنامه‌های مختلف تراکنش‌های خود را انجام دهند.

با این حال، بدون متصل کردن حساب Coinbase، کاربر به ویژگی‌های کامل Coinbase Pay دسترسی نخواهد داشت. کاربران باید قبل از استفاده از Coinbase Pay برای انجام تراکنش‌های فیات به ارزهای دیجیتال، کیف پول خود را به حساب کوین‌بیس خود متصل کنند.

کیف پول خودحضانتی کوین‌بیس به کاربران اجازه می‌دهد بر ارزهای دیجیتال خود کنترل کامل داشته باشند. کیف پول خودحضانتی به کاربران اجازه می‌دهد تا کلیدهای خصوصی خود را ذخیره کنند. در ماه فوریه، کیف پول کوین‌بیس پشتیبانی از کیف پول سخت‌افزاری لجر را آغاز کرد.

پروژه NFT کوین‌بیس

کوین‌بیس علاوه بر افزایش خدمات خود در خدمات کیف پول رمز ارزی، در حال ورود به بخش توکن غیرقابل تعویض (NFT) نیز هست. این صرافی از ایجاد پلتفرم Coinbase NFT خبر داد که ۳.۸۶ میلیون آدرس کیف پول در لیست انتظار خود دارد. کوین‌بیس اظهار داشت که این بازار NFT به زودی راه‌اندازی می‌شود و با صدها سازنده NFT برای این پروژه همکاری می‌کند.

 

پیشنهاد مطالعه:‌ بهترین صرافی رمز ارز ایرانی کدام است؟

 

Source

https://coiniran.com/?p=50291
دکمه بازگشت به بالا