ایستگاه خبر

Coinbase، زنجیره SegWit2x را به عنوان Bitcoin2x فهرست می کند

در این خبر جزئیاتی درباره وضعیت Coinbase در مقابل فورک های بیتکوین گلد و Segwit2x ارائه خواهد شد.

صرافیCoinbaseبرنامه خود را برای حمایت از هردو بلاکچینحاصله از انشعاب سخت segwit2x که در ماه نوامبر اتفاق خواهد افتاد مجددا تأیید کرد. نکته قابل توجه این است که بلاکچین منشعب شده، به عنوان Bitcoin2x، تحت نام نمادین B2X ثبت خواهد شد.

 

Coinbase زنجیره منشعب شده را به عنوان Bitcoin2x ثبت می کند

Coinbase این اطلاعیه را در یک پست وبلاگی منتشر کرد و طی آن به وضوح چگونگی کنترل انشعاب SegWit2x که در نتیجه انشعاب بلاکچین رخ می دهد را توضیح داد. ماه اخیر، Coinbase اعلام کرده بود که هر دو بلاکچین را پشتیبانی خواهد کرد، اما نحوهنام گذاری دو زنجیره را اعلام نکرده بود. هر دو زنجیره بلاکچین ادعا می کنند بیتکوین واقعی هستند.

 

Coinbaseیکی از امضا کنندگان موافقتنامه نیویورک است(توافقنامه ای که موجب فعال سازی حرکت SegWit2x می شود)

بسیاری بر این باور بودند که Coinbaseلیبل(برچسب) بیتکوین و علامت BTCرا به زنجیره ای با تراکم بیشتر سختی (استخراج کنندگان بیشتر)اختصاص خواهد داد که استدلال کنندگان عقیده دارند زنجیرهsegwit2xخواهد بود.

اما برعکس، این شرکت بنا دارد تا بلاکچین موجود را با عنوان بیتکوین تحت نامBTC ثبت کند و بلاکچین منشعب شده با نام Bitcoin2x را با نام تیکرB2X معرفی کند.

به گفته این شرکت، در صورت اینکه تغییر SegWit2x توسط همه کاربر ها پذیرفته شود، ممکن است تصمیم به تغییر نام بلاکچین ها گرفته شود.

Spencer BogartBlockchain Capital’s در صفحه توییتر خود نوشت:این آخرین فرصت برای SegWit2x است.وی اشاره دارد به اینکه بلاکچین منشعب شده در صورتی که صرافی ها و سرویس ها آن را به جای اینکه بعنوان “بیتکوین” معرفی کنند، بعنوان یک آلتکوین لیست کنند، این زنجیره موفق نخواهد شد.

 

پشتیبانی از بیتکوین گلد ممنوع

همچنین Coinbase اعلام کرده است که برنامه ای برای پشتیبانی از بیتکوین گلد  ندارد- یک آلتکوین که یک تاریخچه بلاکچینی را با بیتکوین به اشتراک خواهد گذاشت. با توجه به نگرانی ها پیرامون امنیت و ثبات، Coinbase اظهار داشته است که در صورتی که این رمز ارز بتواند اثبات کند که ارزشمند و مطمئن است، تصمیم خود را در آینده مورد بررسی قرار خواهد داد.

 

در این صورت، این شرکت به کاربرانش به اندازه مقدار بیتکوینشان در زمان انشعاب، بیتکوین گلد خواهد داد.دیدگاه هایی که در این مقاله ارائه شده اند، متعلق به نویسنده می باشند و لزوماً مربوط به Coiniran نمی باشد و نباید به آن نسبت داده شود.source & image

https://coiniran.com/?p=8725
0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
دکمه بازگشت به بالا
0
دیدگاه خود را با کوین ایران به اشتراک بگذارید!x