ایستگاه خبر

رشد سه برابری فعالیت ویرلپول؛ سرویس میکسر بیت کوین کیف‌پول سامورایی

طی ماه گذشته، حجم بیت کوین‌های ویرلپول (Whirlpool)، سرویس ترکیب بیت کوین غیرمتولی کیف‌پول سامورایی، سه برابر شده و اکنون این سرویس، معادل با ۱۰ میلیون دلار بیت کوین پردازش می‌کند.

بنابر داده‌های منتشر شده توسط مت ادل، حجم فعالیت سرویس ویرلپول در ماه مارس برابر با تقریبا نیمی از حجم تولیدشده توسط این سرویس از زمان راه‌اندازی آن در مه ۲۰۱۹ بوده است.

علاوه بر این، سرویس ویرلپول کیف‌پول سامورایی توانسته از آغاز سال ۲۰۲۰ تاکنون شاهد افزایش چشم‌گیری در شمار کاربران خود باشد.

ویرلپول پس از دستیابی به رکورد حجم ۳۰۳.۵۵ بیت کوین در اکتبر ۲۰۱۹، شاهد کاهش فعالیت کاربران خود در انتهای سال ۲۰۱۹ بود؛ اما توانسته در سال ۲۰۲۰ هرماهه رکورد جدیدی بر جای بگذارد و بر تعداد کاربران خود بیفزاید.

whirpool chart

گفتنی است این سرویس ترکیب بیت کوین در ماه‌های ابتدایی سال ۲۰۲۰ یعنی ژانویه، فوریه و مارس، رکوردهای پیاپی‌ای را به ثبت رسانده و حجم بیت کوین‌های در گردش آن طی این سه‌ماهه از ۳۵۶.۶۵ به ۱۵۲۳.۴۵ واحد رسیده است.

با ادامه‌ی این روند، در ماه جاری میلادی رکورد دیگری برای ویرلپول ثبت شده و نزدیک به ۱۰۰۰ بیت کوین در عرض ۱۱ روز سپری شده از ماه آوریل با استفاده از این سرویس، ترکیب شده‌اند.

Source

https://coiniran.com/?p=38180
دکمه بازگشت به بالا