ایستگاه خبر

CNBC: بیتکوین به $1,000 رسید, Dow را فراموش کنید

اخیراٌ، تحلیل گران در شبکه CNBC بیان نمودند که بیتکوین به میزان $1,000 خواهد رسید قبل از این که Dow از 20,000 عبور نماید، و CNBC به نظر می رسد که بار دیگر درست پیش بینی نماید.

متوسط صنعت Dow جونز قرار است به 20000 امتیاز برسد، که توسط سرمایه گذاران و وال استریت به عنوان یک پیشرفت بزرگ محسوب می شود. در آغاز سال 2016، Dow با امتیاز 17150 شروع به کار نمود. در طول این سال، Dow به افزایش خود ادامه داد اما در ماه های آخر شروع به افت نمود و نتوانست 20000 مارک را رد کند.

با نزدیک شدن سال جدید Dow شروع به کاهش کرد، و 57 امتیاز دیگر در طول 24 ساعت افت نمود. اما بیتکوین به روند فزاینده خود ادامه داد، و به طرز زیادی بالا رفت. در اول ژانویه، بیتکوین به مرز $980 رسید و به میزان $1,000 نزدیک شد.

پیام CNBC’s به سرمایه گذاران: Dow را فراموش کنید و به دنبال بیتکوین بروید

,CNBC یکی از جریان های تاثیرگذار رسانه ای می باشد که در طول سال اخیر بیتکوین را از نظر خبری خوب پوشش داده است. ,CNBC همچنین اولین جریان رسانه ای بود که قیمت بیتکوین را در این ماه منتشر نمود و برایان کلی با حضور در تلویزیون ملی دلایل افزایش قیمت بیتکوین را تشریح نمود.

در 29 دسامبر سرمایه گذاران اصلی و تجار وال استریت پیش بینی کردند که Dow به مرز 20000 امتیاز خواهد رسید، CNBC پیامی به سرمایه گذاران و تجار در سطح جهان فرستاد. جف کاکس از CNBC بیان نمود، Dow 20k را فراموش کنید، بیتکوین در مرز رسیدن به $1,000 می باشد.

نیک کولاس استراتژیست ارشد بازار، در یک مصاحبه با CNBC اظهار داشت که بیتکوین به سرعت در حال رسیدن به جایگاه خود در میان اقتصاد ناپایدار جهانی می باشد، به صورتی که مردم شدیداً به دنبال ذخیره و حفظ ثروت خود هستند.

کولاس همچنین تاکید نمود که بیتکوین یکی از ارزهایی می باشد که به سرمایه گذاران و تجار اطمینان می بخشد که آن ها می توانند دارایی های خود را حفظ نمایند. به دلیل ماهیت غیر متمرکز بیتکوین، کولاس بیان داشت که قیمت بیتکوین به بالا رفتن تا حد $1,000 ادامه خواهد داد، قبل از این که Dow به حد 20000 برسد.

این در واقع یک ابزار برای مردم در سطح جهان برای حفظ ثروتشان می باشد. بیتکوین در واقع، از یک نسخه اولیه مشابه طلا سال ها پیش هم اکنون برای حفظ ثروت مردم استفاده می شود، کولاس بیان داشت.

او همچنین بیان داشت که قیمت بیتکوین، زمانی که ارز به حد واقعی خود در بازار از جهت قدرت و استفاده می رسد، و بیتکوین تا حدی قوی خواهد شد که دیگر مردم برای کارهای عادی خود مانند خرید یک کافه از بیتکوین استفاده نمایند.

یا اینکه شما به بانک بروید و تقاضای افتتاح حساب بیتکوین نمایید. البته ما به این حد نزدیک نیستیم.دیدگاه هایی که در این مقاله ارائه شده اند، متعلق به نویسنده می باشند و لزوماً مربوط به Coiniran نمی باشد و نباید به آن نسبت داده شود.


source: cointelegraph

نمایش بیشتر

2 دیدگاه

  1. ۶٠٠ خیلى کمه! تا دو ماه دیگه رو ٩۵٠ (+-۵٠) یکمى استیبل میشه. بعد از سال نو چین که میشه شب عید خودمون.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا