ایستگاه خبر

CNBC: بیتکوین به $۱,۰۰۰ رسید, Dow را فراموش کنید

اخیراٌ، تحلیل گران در شبکه CNBC بیان نمودند که بیتکوین به میزان $۱,۰۰۰ خواهد رسید قبل از این که Dow از ۲۰,۰۰۰ عبور نماید، و CNBC به نظر می رسد که بار دیگر درست پیش بینی نماید.

متوسط صنعت Dow جونز قرار است به ۲۰۰۰۰ امتیاز برسد، که توسط سرمایه گذاران و وال استریت به عنوان یک پیشرفت بزرگ محسوب می شود. در آغاز سال ۲۰۱۶، Dow با امتیاز ۱۷۱۵۰ شروع به کار نمود. در طول این سال، Dow به افزایش خود ادامه داد اما در ماه های آخر شروع به افت نمود و نتوانست ۲۰۰۰۰ مارک را رد کند.

با نزدیک شدن سال جدید Dow شروع به کاهش کرد، و ۵۷ امتیاز دیگر در طول ۲۴ ساعت افت نمود. اما بیتکوین به روند فزاینده خود ادامه داد، و به طرز زیادی بالا رفت. در اول ژانویه، بیتکوین به مرز $۹۸۰ رسید و به میزان $۱,۰۰۰ نزدیک شد.

پیام CNBC’s به سرمایه گذاران: Dow را فراموش کنید و به دنبال بیتکوین بروید

,CNBC یکی از جریان های تاثیرگذار رسانه ای می باشد که در طول سال اخیر بیتکوین را از نظر خبری خوب پوشش داده است. ,CNBC همچنین اولین جریان رسانه ای بود که قیمت بیتکوین را در این ماه منتشر نمود و برایان کلی با حضور در تلویزیون ملی دلایل افزایش قیمت بیتکوین را تشریح نمود.

در ۲۹ دسامبر سرمایه گذاران اصلی و تجار وال استریت پیش بینی کردند که Dow به مرز ۲۰۰۰۰ امتیاز خواهد رسید، CNBC پیامی به سرمایه گذاران و تجار در سطح جهان فرستاد. جف کاکس از CNBC بیان نمود، Dow 20k را فراموش کنید، بیتکوین در مرز رسیدن به $۱,۰۰۰ می باشد.

نیک کولاس استراتژیست ارشد بازار، در یک مصاحبه با CNBC اظهار داشت که بیتکوین به سرعت در حال رسیدن به جایگاه خود در میان اقتصاد ناپایدار جهانی می باشد، به صورتی که مردم شدیداً به دنبال ذخیره و حفظ ثروت خود هستند.

کولاس همچنین تاکید نمود که بیتکوین یکی از ارزهایی می باشد که به سرمایه گذاران و تجار اطمینان می بخشد که آن ها می توانند دارایی های خود را حفظ نمایند. به دلیل ماهیت غیر متمرکز بیتکوین، کولاس بیان داشت که قیمت بیتکوین به بالا رفتن تا حد $۱,۰۰۰ ادامه خواهد داد، قبل از این که Dow به حد ۲۰۰۰۰ برسد.

این در واقع یک ابزار برای مردم در سطح جهان برای حفظ ثروتشان می باشد. بیتکوین در واقع، از یک نسخه اولیه مشابه طلا سال ها پیش هم اکنون برای حفظ ثروت مردم استفاده می شود، کولاس بیان داشت.

او همچنین بیان داشت که قیمت بیتکوین، زمانی که ارز به حد واقعی خود در بازار از جهت قدرت و استفاده می رسد، و بیتکوین تا حدی قوی خواهد شد که دیگر مردم برای کارهای عادی خود مانند خرید یک کافه از بیتکوین استفاده نمایند.

یا اینکه شما به بانک بروید و تقاضای افتتاح حساب بیتکوین نمایید. البته ما به این حد نزدیک نیستیم.دیدگاه هایی که در این مقاله ارائه شده اند، متعلق به نویسنده می باشند و لزوماً مربوط به Coiniran نمی باشد و نباید به آن نسبت داده شود.


source: cointelegraph

https://coiniran.com/?p=4289
0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest
2 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
Mehdi
Mehdi
7 سال قبل

۶٠٠ خیلى کمه! تا دو ماه دیگه رو ٩۵٠ (+-۵٠) یکمى استیبل میشه. بعد از سال نو چین که میشه شب عید خودمون.

نریمان
نریمان
7 سال قبل

ولی به ۶۰۰دلار میرسه چون این افزایش بخاطر کریستمس بوده و تعطیلات هم تمام شده

دکمه بازگشت به بالا
2
0
دیدگاه خود را با کوین ایران به اشتراک بگذارید!x