ایستگاه خبر

معاملات ۳۴ میلیون دلاری اتر در یک روز!

جمعه‌ی گذشته گروه بازرگانی شیکاگو اولین هفته از معاملات اتر را پشت سر گذاشت و ارزش معاملات تقریبا هم اندازه روز شروع بود.

در طول هفته به طور میانگین 371 معامله در روز صورت گرفت که ارزش هر معامله حدود 50 اتریوم بود. این رقم به معنای 18600 اتریوم یا 34 میلیون دلار است. ارزش معاملات روز دوشنبه نیز 19400 اتریوم معادل 33 میلیون دلار بود.

این صرافی اعلام کرده که معاملات اتر بر پایه پول نقد را نیز از اواسط ماه دسامبر راه‌اندازی خواهد کرد. آن‌ها عصر روز یکشنبه با اولین معامله در ساعت 6 عصر به وقت محلی در روز 7 فوریه، معاملات خود را شروع کردند. از آن روز به بعد این گروه بازرگانی 121 کاربر منحصر به فرد و فعال را در زمینه‌ی این معاملات داشته است.

در مجموع 1856 معامله در هفته‌ی قبل صورت گرفته که تقریبا شامل 92800 عدد اتریوم یا معادل 160 میلیون دلار بوده است. یک سوم از ارزش معاملات هفته‌ی گذشته در ساعاتی غیر از ساعات معمول معامله در آمریکا رخ داده و 27 درصد از خریدها نیز توسط غیر آمریکایی‌ها انجام شده است.

معاملات اتر در گروه بازرگانی شیکاگو اکنون در کنار معاملات معروف بیت کوین این شرکت قرار گرفته است. اگرچه معاملات بیت کوین در روز آغازین خود حدود هزار معامله به ارزش تقریبی 100 میلیون دلار را تجربه کرده است.

 

source

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا