ایستگاه خبر

معاملات ۳۴ میلیون دلاری اتر در یک روز!

جمعه‌ی گذشته گروه بازرگانی شیکاگو اولین هفته از معاملات اتر را پشت سر گذاشت و ارزش معاملات تقریبا هم اندازه روز شروع بود.

در طول هفته به طور میانگین ۳۷۱ معامله در روز صورت گرفت که ارزش هر معامله حدود ۵۰ اتریوم بود. این رقم به معنای ۱۸۶۰۰ اتریوم یا ۳۴ میلیون دلار است. ارزش معاملات روز دوشنبه نیز ۱۹۴۰۰ اتریوم معادل ۳۳ میلیون دلار بود.

این صرافی اعلام کرده که معاملات اتر بر پایه پول نقد را نیز از اواسط ماه دسامبر راه‌اندازی خواهد کرد. آن‌ها عصر روز یکشنبه با اولین معامله در ساعت ۶ عصر به وقت محلی در روز ۷ فوریه، معاملات خود را شروع کردند. از آن روز به بعد این گروه بازرگانی ۱۲۱ کاربر منحصر به فرد و فعال را در زمینه‌ی این معاملات داشته است.

در مجموع ۱۸۵۶ معامله در هفته‌ی قبل صورت گرفته که تقریبا شامل ۹۲۸۰۰ عدد اتریوم یا معادل ۱۶۰ میلیون دلار بوده است. یک سوم از ارزش معاملات هفته‌ی گذشته در ساعاتی غیر از ساعات معمول معامله در آمریکا رخ داده و ۲۷ درصد از خریدها نیز توسط غیر آمریکایی‌ها انجام شده است.

معاملات اتر در گروه بازرگانی شیکاگو اکنون در کنار معاملات معروف بیت کوین این شرکت قرار گرفته است. اگرچه معاملات بیت کوین در روز آغازین خود حدود هزار معامله به ارزش تقریبی ۱۰۰ میلیون دلار را تجربه کرده است.

 

source

https://coiniran.com/?p=43862
دکمه بازگشت به بالا