ایستگاه خبر

گروه CME در آستانه گشودن درهای خود بر معاملات آتی اتریوم است

گروه CME در آستانه راه اندازی محصول آتی اتریوم خود است. این بورس مشتقات در توییت صبح یکشنبه ۸ فوریه گفت که معاملات آتی اتریوم در ساعت ۶ بعدازظهر فعال خواهد شد.

معاملات آتی CME در اواسط ماه دسامبر با هیاهو زیادی اعلام شد. به ازای جزئیات قرارداد منتشر شده در وب سایت CME، معاملات آتی به صورت نقدی تسویه می‌شوند و براساس نرخ مرجع دلار اتر-دلار تنظیم می‌شوند. هر قرارداد ماهانه نشان‌دهنده ۵۰ ETH است – مبلغی تقریباً برابر ۷۸۰۰۰ دلار در زمان خبر.

وب سایت گروه CME طیف وسیعی از ارائه‌دهندگان نقدینگی را برای معاملات آتی ETH خود ذکر کرده است که برخی از آنها نقدینگی معاملات آتی و آپشن‌های بیت کوین را نیز فراهم می‌کنند. شرکت‌های تأمین نقدینگی برای معاملات آتی ETH شامل BlockFi ،Galaxy ،Genesis ،CoinShares و NYDIG هستند.

|| بیشتر بخوانید: دستکاری در معاملات آتی بیت کوین: نحوه کار و روش کاهش اثرات آن ‌||

این راه‌اندازی گام مهمی در جهت ایجاد محصولات مالی ساخته شده در عرصه رمزارزها است و اولین محصول در نوع خود در ایالات متحده به حساب می‌آید.

هیت تاربرت، رئیس سابق کمیسیون تجارت آتی کالاها، در سال ۲۰۱۹ پیش‌بینی کرد که مشتقات متمرکز بر رمزارز بومی اتریوم در نهایت وارد بازار شوند. همانطور که در آن زمان گزارش شد، تاربرت گفت که او معتقد است ETH تحت تعریف کالا قرار می‌گیرد.

 

Source

https://coiniran.com/?p=43628
دکمه بازگشت به بالا