ایستگاه خبر

صدور توکن دیفای CLEVER در اول ماه فوریه آغاز خواهد شد!!

CLEVER یک پروتکل دیفای است که به توزیع پرداختی‌های سود اتوماتیک به همه دارندگان توکن CLVA در یک طرح از قبل برنامه‌نویسی شده می‌پردازد. CLEVER را باید به عنوان یک روش هوشمند دیجیتال برای ذخیره ثروت تصور کرد که در مقایسه با حساب‌های بانکی، نرخ سود بسیار برجسته‌ای پرداخت می‌کند. دارندگان توکن دیفای CLEVER تا یازده درصد سود مرکب دریافت می‌کنند که هر دو هفته یکبار به صورت اتوماتیک و تضمینی پرداخت خواهد شد.

برای انجام این کار، همه دارندگان توکن CLVA در یک برنامه ۸۸۸ چرخه‌ای قرار می‌گیرند که هر چرخه ۱۴ روز ادامه خواهد داشت. این سود مقرر شده به عنوان CLVA تازه صادر شده به دارندگان توکن پرداخت خواهد شد. CLVA نرخ سود جذابی را در سال اول صدور خود ارائه خواهد داد. دارندگان CLVA که توکن‌های خود را در سراسر سال نگه دارند، مقدار ۳۰۷ درصد سود را در پورتفولیوی خود تجربه خواهند کرد.

یک ویژگی منحصر به فرد پروتکل CLEVER این است که نگهداری توکن‌های CLVA در معرض هیچ قرارداد زمانی و یا شرایطی خاص برای استیکینگ نیست. بنابراین کاربران می‌توانند آزادانه و بدون هیچ گونه مجازاتی به انتقال و ارسال توکن‌های خود در خلال چرخه‌ها بپردازند. همه کاری که برای شرکت در این چالش ۸۸۸ چرخه‌ای باید انجام دهید، این است که توکن‌های CLVA خود را در یک مرحله ۳۰ روزه صادر کنید که این دوره از یکم فوریه ۲۰۲۱ ساعت ۱۲ به وقت هماهنگ جهانی شروع خواهد شد. انجام این کار بسیار ساده و به شرح زیر است:

۱- یکم فوریه را در تقویم خود یادداشت کنید.

۲- مطمئن شوید که افزونه متامسک را نصب کرده باشید.

۳- پورتال CLEVER را بوک‌مارک کنید.

۴- تا یک فوریه صبر کنید و در آن تاریخ به پورتال مورد نظر مراجعه کنید.

۵- به کیف پول متامسک متصل شوید و مقداری را که می‌خواهید صادر کنید، وارد نمایید.

۶- بر روی گزینه Mint Tokens کلیک کنید و کار پایان می‌یابد. توکن‌های CLVA به صورت اتوماتیک به کیف پول متصل شده متامسک شما وارد می‌شوند.

روز اول این دوره بهترین نرخ صدور را خواهد داشت. این دوره تنها سی روز ادامه خواهد داشت و بعد از پایان آن، دیگری شانسی برای صدور توکن نخواهید داشت. CLVA در صرافی Uniswap لیست خواهد شد و اتریوم‌های ناشی از صدور نیز به استخر نقدینگی منتقل می‌شوند. این توکن بعد از ۱۴ روز در صرافی‌های دیگری نیز لیست خواهد شد. نظر شما در مورد صدور توکن دیفای CLEVER چیست؟ آیا این موقعیت خوبی برای سرمایه‌گذاری است؟ این سرمایه‌گذاری چه ریسک‌هایی دارد؟ نظرات خود را با ما در میان بگذارید.

Source

https://coiniran.com/?p=43462
دکمه بازگشت به بالا