آخرین اخبار ارزهای دیجیتالایستگاه خبر

سیرکل خدمات جدیدی را برای پیشبرد نوآوری web3 راه‌اندازی می‌کند

در 29 سپتامبر، سیرکل صادرکننده USDC، بخش تحقیقات خود را به عنوان ابتکاری برای پیشبرد نوآوری‌های کریپتو، بلاکچین و web3 از طریق تحقیقات منبع باز، راه‌اندازی کرد.

پروتکل Perimeter، یک استاندارد منبع باز برای ایجاد بازارهای اعتباری توکن‌شده در شبکه‌های بلاکچین، اولین پروژه Circle Research است.

هدف پروتکل Perimeter ایجاد سیستمی از قراردادها و بنچ‌مارک‌های هوشمند برای تبادل اعتبار غیرمتمرکز در بلاکچین‌های عمومی است و امکان جریان یکپارچه سرمایه در شبکه‌های امن، شفاف و غیرمتمرکز را فراهم می‌کند.

هدف آن از بین بردن موانع موجود در بازارهای وام‌دهی آن-چین است. پروتکل Perimeter فاکتور کردن صورت‌حساب‌ها، تسهیلات اعتباری کریپتو سازمانی و تامین مالی تاجر را بهینه می‌کند. این پروتکل یک پلتفرم منبع باز است که به هر کسی اجازه می‌دهد از آن استفاده کند، آن را ارتقا دهد و در بهبود آن مشارکت کند.

سیرکل از توسعه‌دهندگان بلاکچین و جامعه کریپتو به صورت عمومی دعوت کرده است تا با پایه کد Perimeter در GitHub در ارتباط باشند. همکاری با این پروتکل می‌تواند به تکامل و توسعه برنامه‌های کاربردی برای اعتبارات توکن‌شده در موارد استفاده عمومی کمک کند.

Circle Research تحت یک منشور متمرکز بر به اشتراک‌گذاری دانش منبع باز تأسیس شد و معتقد است که تحقیقات و همکاری روشن و شفاف باعث پیشرفت منافع عمومی و افزایش استانداردهای امنیتی در سراسر فناوری‌های نوظهور مانند کریپتو و بلاکچین می‌شود.

 

پیشنهاد مطالعه: آشنایی با شرکت سیرکل (Circle)

 

 

Source

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا