ایستگاه خبر

شرکت Circle حساب‌های پربازده USDC را برای مشاغل راه‌اندازی کرد

دو سال پیش، شرکت رمزارز Circle از راه‌اندازی USDC که یک ارز پایدار ثابت با دلار آمریکاست، خبر داد. در هفتهٔ گذشته، این شرکت از راه‌اندازی حساب‌های تجاری دلار دیجیتالی با بازدهی بالا همراه با APY تا ۱۰.۷۵درصد پرده‌برداری کرد.

در تاریخ ۲۶ سپتامبر ۲۰۱۸، کنسرسیوم اوپن سورس Circle و Centre، توکن‌های ERC20 را به نام USD Coin یا USDC راه‌اندازی کردند. از آن زمان تاکنون، USDC با ۲.۸میلیارد دلار گردش مالی دوازدهمین بلاکچین بزرگ از لحاظ سرمایه بازار است. بعد از تتر (USDT)، USDC دومین ارز پایدار محبوب به حساب می‌آید.

Circle در آغاز راه‌اندازی‌اش اظهار داشت که USDC از اولین توکن‌های فیات است که Centre انتظار تحویل آن را دارد و Circle اولین مورد از چندین مورد آتی است.

در حساب رسمی توییتر شرکت Circle دربارهٔ حساب‌های تجاری USDC که بازدهی بالایی دارند توییت شده است: Circle در حال برنامه‌ریزی به‌منظور معرفی حساب‌های تجاری با نرخ بازده بالا برای حساب‌های کوتاه‌مدت و میان‌مدت است که کاملا بر پایهٔ USDC ساخته شده‌اند. با شروع ۸درصد سود سالانه، بهتر است هرچه زودتر برای خودتان جایی در لیست انتظار داشته باشید چراکه محدودیت‌هایی اعمال خواهد شد.

این سود سالانه هیچ محدودیتی برای برداشت ندارد و دارندگان حساب می‌توانند هر زمان که خواستند به دلارهای دیجیتال خود دسترسی پیدا کنند. در مدت زمان ثابت ۱۲ ماهه می‌تواند ۱۰.۷۵درصد و ۶ماهه ۱۰.۲۵درصد هم تعلق گیرد.

Source

https://coiniran.com/?p=41887
دکمه بازگشت به بالا