ایستگاه خبر

شرکت فناوری Tencent، پرونده‌ی گروه جدیدی از حقوق انحصاری بلاکچین را گشوده است

Tencent، ابر شرکت فناوری در کشور چین، تسلط خود را بر حقوق انحصاری در زمینه‌ی بلاکچین با تشکیل پرونده برای مدیریت صندوق‌ها،‌ تبلیغات و راه‌حل‌های ذخیره سازی رسانه بر بستر فناوری دفتر کل توزیع شده، گسترش می‌دهد. این شرکت در حال ثبت نام برای حقوق انحصاری مربوط به این زمینه‌ها است.

رسانه چینی، Egsea، در ۱۸ ژوئن با اشاره به این که این پرونده‌ها شامل برنامه‌های مصرف‌کننده، دستگاه‌های سخت‌افزاری و سیستم‌های ذخیره سازی رسانه هستند و همگی بر بستر بلا‌چین بوده، این حقوق انحصاری را گزارش کرد. پرونده‌های اخیر با مواجهه‌ی بیش از پیش بلاکچین با پذیرش شرکت‌ها در زمینه‌‌های فضای ابری، هوش مصنوعی و اینترنت اشیا ارتباط دارند.

Tencent به انباشت حق انحصاری ادامه می‌دهد

در ماه آوریل، یک رسانه‌ی خبری در کشور چین اعلام کرد که این شرکت در سال ۲۰۱۹ با ثبت ۷۱۸ پرونده حق انحصاری،‌ از هر شرکت دیگری در این زمینه فعال‌تر بوده است. با برآورد ۵۸۰۰ پرونده حق انحصاری در زمینه بلاکچین در سال ۲۰۱۹، این شرکت ۱۲.۴ درصد از این پرونده‌ها را به خود اختصاص داده است.

در ماه می، شرکت Tencent اعلام کرد که قصد دارد تا در طی ۵ سال آینده ۷۰ میلیارد دلار را در فناوری‌های نوظهور مانند بلاکچین، هوش مصنوعی، فضای ابری و اینترنت اشیا سرمایه‌گذاری کند. در هفته‌ای که گذشت این شرکت برنامه‌ی خود را برای تأسیس یک بلاکچین ائتلافی با ۱۰۰ عضو آشکار کرد. آن‌ها امیدوارند که این اتحاد موجب ترغیب دانشگاه‌ها، اندیشکده‌ها، شرکت‌های فناوری و بدنه‌ی صنعت به تحقیق و توسعه در برنامه‌های دفتر کل توزیع شده و برقراری استاندارد‌های صنعتی شود.

https://coiniran.com/?p=39552
دکمه بازگشت به بالا