ایستگاه خبر

بزرگترین شرکت استخراج بیت‌کوین در چین از این عرصه کناره‌گیری کرد

اگرچه نرخ هش بیت‌کوین در ۴۸ ساعت گذشته ۳۳ درصد افزایش یافته است، اما صنعت استخراج بیت‌کوین هنوز با بلاتکلیفی روبرو است. این امر باعث شده Baite، یکی از بزرگترین ذخایر استخراج چین چاره‌ای جز کنار گذاشتن عرصه‌ی رقابت استخراج بیت‌کوین نداشته باشد.

طبق گفته رسانه‌های محلی حوزه بلاک‌چین در تاریخ ۶ آوریل، نرخ هش شرکت چینی Valarhash’s Baite در اوایل ماه مارس به میزان قابل توجهی از ۴۰۰۰ به ۲۰۰ پتاهش (petahashes) در ثانیه کاهش یافته بود. تا حدی که این شرکت تصمیم گرفت استخراج بیت‌کوین را کنار بگذارد و محتمل است که در آینده‌یی نه چندان دور به سراغ سایر رمزارزها برود.

بیش از ۹٪ نرخ هش بیت کوین برای پیوند به والارهش استفاده شده است

والارهش (Valarhash) دو استخر استخراج بیت کوین Bytepool و THash۱ را همراه با پلتفرم ابری استخراج بیت‌کوین ۱TMine و نرم‌افزار مدیریت مزرعه (farm) نلسون در ماه ژوئیه سال گذشته در سیچوان چین راه‌اندازی کرد.

طبق گزارشات، Bytepool و ۱THash بیش از ۹٪ از کل نرخ هش شبکه بیت کوین را در اختیار دارند. در حالی که ۱THash در حال حاضر و از زمان انتشار خبر در رتبه هشتم قرار دارد و این احتمال وجود دارد که Bytepool اکثر قدرت هش باقیمانده خود را به ۱THash منتقل کند.

 

Source

https://coiniran.com/?p=38073
دکمه بازگشت به بالا