ایستگاه خبر

Geely، غول ماشین‌سازی چین هم به بلاکچین می‌پیوندد

با ادامه دار شدن ارائه خدمات خلاقانه در بلاکچین، دو شرکت بزرگ با اتحاد با یکدیگر می‌خواهد صنعت را منقلب کنند.

جیلی Geely یکی از بزرگترین کارخانه‌های تولید ماشین در چین، با ورود به قراردادی موسوم به Concordium قصد ارائه خدمات بر بستر بلاکچین را دارد.

Geely می‌خواهد وارد شبکه شود

گروه هلدینگ Greely با این قرارداد صاحب ۸۰ درصد سود مشارکت خواهد شد و گروه سوئیسی Concordium Foundation‌ از ۲۰ درصد سود برخوردار خواهد شد.

با توجه به کنفرانس خبری که در آن این خبر اعلام شد، هدف این دو شرکت از این کار «معرفی موارد تجاری و ایجاد دسترسی برای مشتریان در یک پلتفرم جدید بر بستر بلاکچین و DApps برای تمام صنایع که شامل بخش تولید خودرو نیز می‌شود» است.

شرکت جدید در سال ۲۰۲۱ فعالیت خودش را شروع خواهد کرد و در نزدیکی گروه Fintech و دو شرکت دیگر کمپانی Geely یعنی Genius و Guru خواهد بود.

پیشنهاد مطالعه: راه‌اندازی انجمن توسعه قرارداد هوشمند توسط زنان توانمند ایرانی

مدیرعامل Geely آقای Daniel Donghui Li گفته است: توانایی استفاده از تکنولوژی پیشرفته‌ی بلاکچین Concordium در مقیاس جهانی، با وجود ساختارهای زیربنایی خود برای برنامه‌های بر بستر بلاکچین،‌ استانداردهای جدیدی را در صنعت ایجاد خواهد کرد.

موارد استفاده‌ی زیادی برای بلاکچین در صنعت خودرو سازی وجود دارد که برای مثال می‌توان به اتومبیل‌های خودران، خودروهای سخنگو و سند مالکیت اشاره کرد.

این توافق جدید یادآور این است که با وجود رشد بازار رمز ارزها، این کار برای تمامی صنایعی که زیرساخت‌های تکنولوژی بلاکچین را دارند صورت خواهد گرفت.

چینی‌ها از تمایل طولانی خود برای پیوستن و استفاده از تکنولوژی بلاکچین بارها سخن گفته‌اند.

به همین منظور، مدیران شهر Beijing به تازگی برنامه‌ای دو ساله برای چگونگی انتقال پایتخت به یک شهر بر بستر بلاکچین را معرفی کرده‌اند.

source

https://coiniran.com/?p=43926
دکمه بازگشت به بالا