ایستگاه خبر

آیا شرکت‌های بلاکچین چینی بازارهای آمریکا را از دست خواهند داد؟

سنای آمریکا شرکت‌های بلاکچین چینی را به رعایت تمام قوانینی که بر سایر شرکت‌ها حاکم است، مجبور کرد که رعایت نکردن آن، خطر از بین رفتن دسترسی‌شان به بورس آمریکا را در پی خواهد داشت.

این آیین نامه جدید ممکن است پایان فعالیت‌های تولیدکنندگان سخت‌افزار ASIC چینی و بلاکچین چین در بازار سرمایه ایالات متحده باشد و می‌تواند به حذف افرادی که قبلاً معامله می‌کردند منجر شود.

براساس این گزارش، آنچه باعث شده این قوانین جدید پیشنهاد داده شوند، این دغدغه بوده است که برخی از این شرکت‌های IPO چینی برای دور زدن قوانین به عدم شفافیت حسابداری، نقدینگی کم و ارتباط نزدیک با خودی‌های قدرتمند دولت متکی بودند.

تغییر قانون پیش رو، شرکت‌های برخی کشورها را ملزم به افزایش و تولید ۲۵ میلیون دلار در IPO  یا حداقل یک چهارم سرمایه بازار خود خواهد کرد. همچنین به شرکتهای حسابرسی نیاز خواهد بود تا اطمینان حاصل کنند که فعالیت‌های بین المللی این شرکت ها مطابق با استانداردهای جهانی است.

در هر صورت، آینده برای این شرکت‌های سخت افزاری چینی ASIC به نفع سرمایه‌گذاران نیست. به دلیل رکود قیمت بازار بیت کوین، هیچ تقاضایی برای محصولات آنها وجود ندارد. مسائل ژئوپلیتیک به کنار، آنها مدل‌های درآمد خود را بر اساس تقاضای در حال افزایش از ارز دیجیتال که هیچ ارزش ذاتی یا سودمندی ندارند، ساخته بودند.

 

Source

https://coiniran.com/?p=39068
دکمه بازگشت به بالا