ایستگاه خبر

مؤسسات خیریه کریپتو ، جهان بر علیه کووید-۱۹ متحد می‌شود

مؤسسات خیریه کریپتو هم با سایر ارکان جامعه علیه کووید-۱۹ متحد شده‌اند. بیماری همه‌گیر کووید-۱۹ همه افراد را در سرتاسر جهان در معرض قرار داده است و هیچ صنعت و گروهی از این ویروس کشنده مصون نیست. دولت‌های سراسر جهان در ارائه کمک و امداد به مردم خود شرکت می‌کنند. صنعت کریپتو نیز از این قافله عقب نمانده است. در واقع صنعت کریپتو در صدر مشارکت برای جمع‌آوری وجوه و استفاده از فناوری بلاک‌چین برای انتقال کالاهای حمایتی و انجام ضروریات بوده است.

رهبری باینانس و همراهی BitMEX

باینانس اولین صرافی کریپتو بود که با پروژه « Binance for Wuhan» به این بیماری همه‌گیر واکنش نشان داد و برای کمک به مبارزه با این ویروس در چین متعهد به اهدای لوازم پزشکی به ارزش ۱.۴ میلیون دلار شد. پس از همین کار، بنیاد خیریه باینانس ، بنیاد خیریه Binance ، کمپین «Crypto Against COVID» را که قصد داشت ۵ میلیون دلار کمک مردمی جمع کند، به راه انداخت. در زمان انتشار این خبر، Binance  ۶۵ فقره کمک مالی با مجموع ۳۷۸.۵۸ بیت‌کوین معادل ۲.۶۷۰.۸۹۵ دلار دریافت کرده است.

به دنبال باینانس، HDR Global Trading Limited، اپراتور پلتفرم معاملاتی BitMEX، نیز مبلغ ۲.۵ میلیون دلار کمک را برای مبارزه با ویروس کرونا اختصاص داد.

 

Source

https://coiniran.com/?p=38352
دکمه بازگشت به بالا