ایستگاه خبر

مدیرعامل صرافی بایننس: روزانه ۲۰ درصد از وقتم را صرف تعامل با کاربران در توییتر می‌کنم

چانگ پنگ ژائو، مدیرعامل سرشناس صرافی بایننس که با نام CZ در رسانه‌های اجتماعی شناخته می‌شود، گفته است که استفاده‌اش از ابزار شبکه‌های اجتماعی توانسته نقشی مهم در تعامل وی با جامعه‌ی رمزارزها ایفا کند.

سی‌زد در مصاحبه‌ با رسانه‌ها گفته است:

حضور من در شبکه‌های اجتماعی به‌ویژه توییتر، صرفا راهی برای تعامل با جامعه‌ی رمزارزهاست و فکر می‌کنم چیزی در حدود ۲۰ درصد از وقتم را به این کار اختصاص می‌دهم.

سی‌زد می‌گوید از ابتدای آغاز به کار صرافی بایننس، همیشه توجه ویژه‌ای به شبکه‌های اجتماعی داشته است. گفتنی است صرافی بایننس در سال ۲۰۱۷ اقدام به برگزاری عرضه اولیه سکه کرد و در ادامه به بزرگترین بازیگر صنعت رمزارزها بدل شد.

سی‌زد می‌گوید در آغاز از پلتفرم‌ پیام‌رسانی چینی وی‌چت استفاده می‌کرده است؛ اما وقتی با محدودیت‌هایی از جمله سقف اعضای یک گروه در این پیام‌رسان مواجه می‌شود، به استفاده از برنامه اسلک روی‌ می‌آورد.

در ادامه، سی‌زد اسلک را به دلیل بروز پاره‌ای از مسائل امنیتی ترک می‌کند و سراغ تلگرام می‌رود؛ جایی که هم‌اکنون صرافی متبوعش در آن میزبان صدها هزار کاربر است. سی‌زد می‌گوید:

اگر همین حالا تلگرامم را باز کنم، با سیل سوالات کاربران مواجه خواهم شد. در گروه‌ تلگرامی بایننس، تعداد بسیار زیادی از کاربران در حال گپ و گفت با یکدیگر هستند و اگر هم من چیزی در آنجا بنویسم شاید فقط ۲ ثانیه روی صفحه ظاهر شود و بعد در انبوه پیام‌های دیگران، گم شود. بماند که پیدا کردن تاریخچه پیام‌ها نیز در گروه‌های تلگرامی بسیار وقت‌گیر است.

با این حال، سی‌زد گفته است که در حال حاضر، توییتر بهترین راه برای تعامل با جامعه‌ی رمزارزهاست. وی می‌گوید:

البته باید بگویم که من در هنگام توییت کردن، هیچ هدف راهبردی ویژه‌ای ندارم و واقعا دیدگاه‌های شخصی خودم را توییت می‌کنم.

Source

https://coiniran.com/?p=39447
دکمه بازگشت به بالا