ایستگاه خبر

چانگ پنگ ژائو به اتهامات مربوط به معاملات داخلی بایننس پاسخ داد

چانگ پنگ ژائو، مدیر عامل بایننس، در توییتر به اتهام 16 مورد معاملات داخلی در بایننس پاسخ داد.

معاملات داخلی بایننس

معاملات داخلی همچنان بر شبکه صرافی رمزارز بایننس تأثیر می‌گذارد. اخیراً، ژائو به ادعاهای مبنی بر معاملات داخلی در بایننس پاسخ داده است.

در 28 مارس، فت‌من (Fatman) یکی از علاقه‌مندان به ارزهای دیجیتال و تحلیلگر، در توییتی موارد متعددی از معاملات داخلی در بایننس را منتشر کرد. در این مجموعه توییت‌ها به یک فرد با نام مستعار اشاره شده که در معاملات چند آلتکوین در بایننس شرکت کرده و در این فرآیند سودی هفت رقمی کسب کرده است.

کیف پول 0xd23 حدود 53000 دلار دریافت کرد و FXS را در تراکنش‌هایی، در دسته‌های کوچک، و با فاصله‌های زمانی از یونی‌سوآپ خریداری کرد. سه روز بعد، صرافی بایننس توکن FXS را فهرست کرد که منجر به افزایش شدید قیمت شد.

کیف پول دیگری متعلق به همان معامله‌گر، 0x51، به اندازه 131 اتر توکن TVK خریداری کرد. چند روز بعد، بایننس TVK را فهرست کرد و باعث افزایش قیمت شد. معامله‌گر حدود 277 اتر سرمایه به دست آورد.

بر اساس گزارش‌ها، ارزش کل سودهای به دست آمده در این نمونه‌ها نزدیک به 1.4 میلیون دلار بوده است. رابطه بین معامله‌گر داخلی و بایننس ناشناخته است، اما با احتمال خیلی زیادی از داخل صرافی اطلاعاتی داشته است.

چانگ‌پنگ ژائو هنگام پاسخ به این توییت خاطرنشان کرد که آن‌ها آدرس و حدود 2 میلیون دلار مرتبط با آن را شناسایی کردند. مدیرعامل خاطرنشان کرد که دارنده حساب هرگز پس از مسدود کردن دارایی‌ها درخواست بازپس‌گیری نکرد.

با تشکر از شما برای اشاره به این. ما قبل از تاپیک شما 2 میلیون دلار مرتبط با آدرس مورد نظر را مسدود کرده بودیم (و آن‌ها هرگز برای دسترسی مجدد درخواست نکردند). ما همچنین همیشه تلاش می‌کنیم جلوی درز اطلاعات به بیرون را بگیریم. استقبال می‌کنیم که در آینده نیز به این موارد اشاره کنید چون به همه ما کمک می‌کند.

— CZ 🔶 بایننس (@cz_binance) 29 مارس 2023

علاوه بر این، ژائو اشاره کرد که صرافی دائماً از احتمالاتی که می‌تواند منجر به معاملات داخلی شود، جلوگیری می‌کند. او از دیگران دعوت کرد تا در آینده به این موارد کمک کنند.

معاملات داخلی مشکلاتی را برای سرمایه‌گذاران خرد ایجاد می‌کند و منجر به از دست دادن سود می‌شود. علاوه بر این، چنین معاملات غیراخلاقی‌ای می‌تواند برخی از بازارهای احتمالاً سودآور را بی‌سود کند.

 

پیشنهاد مطالعه: روش های رایج کلاهبرداری (اسکم) در حوزه رمزارز و بلاکچین، بخش اول

 

Source

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا